Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
Alan Anker Uglebjerg Nielsen | (M) AG60-64 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Allan Stensballe | (M) AG55-59 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Allan Wurtz | (M) AG45-49 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Amanda Kold-Hansen | (K) AG16-39 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Anders Busk | (M) AG40-44 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Andreas Thoustrup | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Andrew Mbambezeli | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Anette Malling | (K) AG60-64 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Arne Stensgård Poulsen | (M) AG65-69 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Bo Skytte Kaa | (M) AG45-49 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
camilla sønderskov | (K) AG40-44 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Caroline McEwen | (K) AG50-54 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Chris Lassen | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Christian Damm | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Christian Godsk | (M) AG45-49 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Christina Skov | (K) AG50-54 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Dennis Visholm | (M) AG40-44 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Elias Nielsen | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Ellen Koch Nielsen | (K) AG45-49 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Frederik Skov Kjeldsen | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Hanne Rasmussen | (K) AG45-49 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Iben Thomsen | (K) AG50-54 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Jakob Jensen | (M) AG40-44 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Janne Mikkelsen | (K) AG55-59 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Jens Høg Hyldgaard | (M) AG45-49 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Jens Søndergaard | (M) AG40-44 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Jesper Christensen | (M) AG50-54 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Jesper Kristensen | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Jette Færk | (K) AG45-49 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Johan Askehave | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Kasper Gade | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Katja Degn | (K) AG40-44 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Kenneth Vinther-Bjerg | (M) AG45-49 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Kenneth Vinther-Bjerg | (M) AG45-49 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Krzysztof Zaborowski | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Lars Christensen | (M) AG65-69 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Lene Lillelund | (K) AG55-59 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Lis Christensen | (K) AG60-64 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Lone Røjkjær Würtz Sloth | (K) AG45-49 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Mads A. Grosen | (M) AG50-54 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Magnus Saiz Karlskov | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Malene Zimmer | (K) AG50-54 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Malthe Ejsing-Duun | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Maria Dorthea Nielsen | (K) AG45-49 | LØRDAG 1/8 Jernmand | ||
Marianne Ahrenkiel Søgaard | (K) AG40-44 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Martin Slot | (M) AG40-44 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Mathias Lorenzen | (M) AG16-39 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Michael Degn | (M) AG40-44 | SØNDAG 1/4 Jernmand | ||
Mikael Frølund | (M) AG45-49 | SØNDAG 1/2 Jernmand | ||
Mikael Lykke Larsen | (M) AG55-59 | SØNDAG 1/4 Jernmand |