Startnr. | Deltager | Holdnavn | Distance |
| Allan Kjær
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Benoit Bidoggia
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Birgitte Berthelsen
Team Familie Berthelsen B .B
| Team Familie Berthelsen B .B | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Team Familie Berthelsen B .B | Stafet løbehold |
|
| Birgitte Berthelsen
Team familie Berthelsen
| Team familie Berthelsen | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Team familie Berthelsen | Stafet løbehold |
|
| Camilla Markussen
Nima - Hold Lilla
| Nima - Hold Lilla | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Nima - Hold Lilla | Stafet løbehold |
|
| Cathrine Carøe
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Christian Nielsen
G1000
| G1000 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
G1000 | Stafet løbehold |
|
| Christoffer Lund
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Hans Peder
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Heidi Johansen
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Heino Andersen
Nima - Walk hold
| Nima - Walk hold | Walk - 4 personers hold |
|
Holdnavn | Distance |
Nima - Walk hold | Walk - 4 personers hold |
|
| Henrik Rytter
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Jan Nissen
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Jan Valin
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Jeanett Rasmussen
Jyllinge Løbeklub Turkis Hold - 1
| Jyllinge Løbeklub Turkis Hold -. | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Jyllinge Løbeklub Turkis Hold -. | Stafet løbehold |
|
| Jeanett Rasmussen
Jyllinge Løbeklub Turkis Hold
| Jyllinge Løbeklub Turkis Hold | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Jyllinge Løbeklub Turkis Hold | Stafet løbehold |
|
| Jesper Wittenburg
Socialdemokraterne
| Socialdemokraterne | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Socialdemokraterne | Stafet løbehold |
|
| Johnny Molin
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Jonas Kanneworff
Nima - Hold Blå
| Nima - Hold Blå | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Nima - Hold Blå | Stafet løbehold |
|
| Karin Larsen
Hlom2
| Hlom2 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Hlom2 | Stafet løbehold |
|
| Karin Larsen
Hlom 1
| Hlom 1 | Walk - 4 personers hold |
|
Holdnavn | Distance |
Hlom 1 | Walk - 4 personers hold |
|
| Karin Larsen
Hlom4
| Hlom4 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Hlom4 | Stafet løbehold |
|
| Karin Larsen
Hlom3
| Hlom3 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Hlom3 | Stafet løbehold |
|
| Kevin Jensen
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Maja Osterkruger
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Maria Pagels
Grantoftegaard
| Grantoftegaard | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Grantoftegaard | Stafet løbehold |
|
| Martin Gå
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Mette Sunemeier
Jyllinge Løbeklub 3
| Jyllinge Løbeklub 3 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Jyllinge Løbeklub 3 | Stafet løbehold |
|
| Niclas Thyrri
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Niels Martin Viuff
Nima - Hold Orange
| Nima - Hold Orange | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Nima - Hold Orange | Stafet løbehold |
|
| Ole Winkler-Kofoed
The Husky Runners (Fjordløberne)
| The Husky Runners (Fjordløberne. | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
The Husky Runners (Fjordløberne. | Stafet løbehold |
|
| Oliver Bøgelund
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|
| Oliver Nørregaard
Topsil 3
| Topsil 3 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil 3 | Stafet løbehold |
|
| Oliver Nørregaard
Topsil 2
| Topsil 2 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil 2 | Stafet løbehold |
|
| Oliver Nørregaard
Topsil 1
| Topsil 1 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil 1 | Stafet løbehold |
|
| Oliver Nørregaard
Topsil 4
| Topsil 4 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil 4 | Stafet løbehold |
|
| Oliver Nørrgaard
Topsil 5
| Topsil 5 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil 5 | Stafet løbehold |
|
| Rikke Søndergaard
Procom L1
| Procom L1 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Procom L1 | Stafet løbehold |
|
| Rikke Søndergaard
Procom W2
| Procom W2 | Walk - 4 personers hold |
|
Holdnavn | Distance |
Procom W2 | Walk - 4 personers hold |
|
| Rikke Søndergaard
Procom W1
| Procom W1 | Walk - 4 personers hold |
|
Holdnavn | Distance |
Procom W1 | Walk - 4 personers hold |
|
| Sanna Jørgensen
Nima - Hold Grøn
| Nima - Hold Grøn | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Nima - Hold Grøn | Stafet løbehold |
|
| Thomas Bach
Jyllinge Løbeklub 4
| Jyllinge Løbeklub 4 | Stafet løbehold |
|
Holdnavn | Distance |
Jyllinge Løbeklub 4 | Stafet løbehold |
|
| Thomas Hammer
Topsil
| Topsil | Walk - enkeltperson |
|
Holdnavn | Distance |
Topsil | Walk - enkeltperson |
|