Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | By | Starttidspunkt | Distance |
| Bjarne Glud Pedersen
ØB Atletik
| - | ØB Atletik | | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
ØB Atletik | - | 8 km - løberute |
|
| Capser Cleemann | - | | | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Frederikke Terp | - | | | - | 6 km motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 6 km motion og walk |
|
| Frits Christiansen | - | | | - | 6 km motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 6 km motion og walk |
|
| Gunna Jensen | - | | Aakirkeby | - | 6 km motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 6 km motion og walk |
|
| Jakob Hansen | - | | Aakirkeby | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Julie Frederiksen | - | | Allinge | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Kimie Sunshine | - | | | - | 6 km motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 6 km motion og walk |
|
| Liam Rud Wass | (M) børn | | Allinge | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
| Lucas Trabasis Andersen | (M) børn | | Rønne | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
| Maise Strømberg Rasmussen | - | | Kongens Lyngby | - | 6 km motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 6 km motion og walk |
|
| Maria Lemvig
Team Engelhardt
| - | Team Engelhardt | Rønne | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
Team Engelhardt | - | 8 km - løberute |
|
| Martin Darling | - | | | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Michael Nørremark | - | | | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Mie Strømberg | - | | Kongens Lyngby | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Morten Stig Nielsen | - | | | - | 6 km motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 6 km motion og walk |
|
| Nellie Von Arenstorff
Team Lørdags Løbeklub
| - | Team Lørdags Løbeklub | Rønne | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
Team Lørdags Løbeklub | - | 8 km - løberute |
|
| Nick Rylander
Team Lørdagsløbeklub
| - | Team Lørdagsløbeklub | Rønne | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
Team Lørdagsløbeklub | - | 8 km - løberute |
|
| Nina Gartemann | - | | | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Rosanna Trabasis Andersen | - | | Rønne | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Rune Rasmussen | - | | Kongens Lyngby | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Steen Vagn Jensen | - | | | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Storm Strømberg Rasmussen | - | | Kongens Lyngby | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Trixie Ann Trabasis Marana | (K) børn | | Rønne | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
| Viktoria Sørine Kjærsgaard Ager | - | | København S | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Vince Trabasis Marana | - | | Rønne | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Vivi Kjærsgaard
Nyvest
| - | Nyvest | Rønne | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
Nyvest | - | 8 km - løberute |
|
| Volkert Harms | - | | Bad Oldesloe | - | 8 km - løberute |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 8 km - løberute |
|
| Walther Kaas | (M) børn | | Allinge | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
| William Kaas | (M) børn | | Allinge | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
| Yasmin Rud Wass | - | | Allinge | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Starttidspunkt | Distance |
- | - | 2,6 km - Børneløb. motion og walk |
|