Events
Virtuella händelser
Events & registrering
Resultat
Træning
Træning
Hjälp & info
Vanliga frågor
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Villkor
Data and privacy policy
För tävlingsarrangörer
Logga in
Logga in
Varukorg
Språk
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
SWE Cup Enduro #4 - Ulricehamn 2024
61 deltagarna
Deltagarna
Event
Nyheter 2024
Inbjudan
Jurykommunike 1
Boende
Deltagarna
SWEcup Enduro 2024 Poäng
Event
Nyheter 2024
Inbjudan
Jurykommunike 1
Boende
Deltagarna
SWEcup Enduro 2024 Poäng
SWE Cup Enduro #4 - Ulricehamn 2024
SWE Cup Enduro 2024
SWE Cup Enduro #1 - Göteborgsenduron by Mtbst
SWE Cup Enduro #2 Arvika 2024
SWE Cup Enduro #3 Östersund 2024
SWE Cup Enduro #4 - Ulricehamn 2024
SWE Cup Enduro #5 - Falun 2024
SWE Cup Enduro #6 - Isabike 2024
SWE Cup Enduro - Anmälan till hela serien
Alla
Damer U21
Flickor 13-14
Flickor 15-16
Herrar U21
Master Damer 35+
Master Herrar 35+
Motion Kort
Motion Lång
Pojkar 13-14
Pojkar 15-16
Tävling Damer
Tävling Herrar
MTB E-Bike Damer
MTB E-Bike Herrar
MTB E-Bike Motion
Master Herrar 45+
Sök
Alla länder
Sverige
Utöka sökningen
Startnr.
Deltagare
UCI-ID
Chipkod
Klubb
Land
Klass
Linus Nilsson
Engångslicens
SWE
Motion Lång
Chipkod
Klubb
Klass
-
Motion Lång
Sigge NILSSON
FK Trampen
10141293820
FK Trampen
SWE
Motion Kort
Chipkod
Klubb
Klass
FK Trampen
Motion Kort
Joakim Bohlin
Engångslicens
SWE
Motion Lång
Chipkod
Klubb
Klass
-
Motion Lång
Arvid Bergstrand
Siene Syra
Engångslicens
Siene Syra
SWE
Motion Lång
Chipkod
Klubb
Klass
Siene Syra
Motion Lång
Christoffer Olsson
SWE
Motion Kort
Chipkod
Klubb
Klass
-
Motion Kort
Johan Hultén
Göteborgs Stigcyklister
Göteborgs Stigcyklister
SWE
Motion Kort
Chipkod
Klubb
Klass
Göteborgs Stigcyklister
Motion Kort
Peter Stenbom
Göteborgs stigcyklister
Engångslicens
Göteborgs stigcyklister
SWE
Motion Lång
Chipkod
Klubb
Klass
Göteborgs stigcyklister
Motion Lång
Simon CARLSÉN
Ulricehamns Cykelklubb
10081974074
Ulricehamns Cykelklubb
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Ulricehamns Cykelklubb
Pojkar 15-16
Lilly TEMAR
IKHP Huskvarna
10022497819
IKHP Huskvarna
SWE
Flickor 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
IKHP Huskvarna
Flickor 13-14
John TEMAR
IKHP Huskvarna
10022478520
IKHP Huskvarna
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
IKHP Huskvarna
Pojkar 15-16
Julius ANDERSSON
kvänums IF
10132103775
kvänums IF
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
kvänums IF
Pojkar 13-14
Vidar Gertsen
CK FIX
10145270517
CK FIX
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
CK FIX
Pojkar 13-14
Matheus GAWLIK ÅKESSON
Fk trampen
10140289969
Fk trampen
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Fk trampen
Pojkar 15-16
Johan JOHANSSON
Traildays Gravity Team / Arvika Cykelklubb
10116831026
Traildays Gravity Team / Arvika.
SWE
Tävling Herrar
Chipkod
Klubb
Klass
Traildays Gravity Team / Arvika.
Tävling Herrar
Linus LANDH
Falu Cykelklubb
10094976724
Falu Cykelklubb
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
Falu Cykelklubb
Pojkar 13-14
Elias LANDH
Falu Cykeklubb
10080959315
Falu Cykeklubb
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Falu Cykeklubb
Pojkar 15-16
Ludvig GRANQVIST
Falu Cykelklubb
10114566882
Falu Cykelklubb
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Falu Cykelklubb
Pojkar 15-16
Måns HURTIG
Falu Cykelklubb
10141464376
Falu Cykelklubb
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Falu Cykelklubb
Pojkar 15-16
Daniel AUGUSTSSON
Göteborgs Stigcyklister
10092902944
Göteborgs Stigcyklister
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Göteborgs Stigcyklister
Herrar U21
Sixten ZELLMAN
CK Master
10141710314
CK Master
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
CK Master
Pojkar 13-14
Joshua NILSSON
Arvika Cykelklubb
10128103032
Arvika Cykelklubb
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Arvika Cykelklubb
Pojkar 15-16
Nils SJÖSTEDT
CK Master
10141197830
CK Master
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
CK Master
Pojkar 13-14
Björn OLSSON
Mountainbikeskolan CK
10151787402
Mountainbikeskolan CK
SWE
Tävling Herrar
Chipkod
Klubb
Klass
Mountainbikeskolan CK
Tävling Herrar
Alicia DAHL
Ok Hammaren
10119850756
Ok Hammaren
SWE
Damer U21
Chipkod
Klubb
Klass
Ok Hammaren
Damer U21
Hugo ZETTERLUND
ML Sports Club
10084706040
ML Sports Club
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
ML Sports Club
Herrar U21
Alex ANDERSSON
Arvika Cykelklubb
10128227011
Arvika Cykelklubb
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
Arvika Cykelklubb
Pojkar 13-14
Måns BODÉN
Ck Master
10117660172
Ck Master
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Ck Master
Herrar U21
Axel DANDANELL
Team KBK Bikes
10131970504
Team KBK Bikes
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Team KBK Bikes
Herrar U21
Eskil JOHANSSON
Idre SK
Engångslicens
Idre SK
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
Idre SK
Pojkar 13-14
Hugo EDLUND
Mtb Täby
10022595829
Mtb Täby
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Mtb Täby
Herrar U21
Oskar EDLUND
Mtb Täby
10118999681
Mtb Täby
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
Mtb Täby
Pojkar 13-14
Valter AXELAND
Borås CA
10022505192
Borås CA
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Borås CA
Pojkar 15-16
Linus RYDE
Ck Master
10093716532
Ck Master
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Ck Master
Pojkar 15-16
Malte GÖRANSSON
Sölvesborgs Cykel och Sportklubb
10125996112
Sölvesborgs Cykel och Sportklub.
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Sölvesborgs Cykel och Sportklub.
Herrar U21
Leo DROTZ
Mera Lera MTB
10141776493
Mera Lera MTB
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Mera Lera MTB
Pojkar 15-16
Benjamin ÖSTLING
Team Stampenscykel
10084441615
Team Stampenscykel
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Team Stampenscykel
Pojkar 15-16
Anton BJÖRNSON
Ck Fix
10142815508
Ck Fix
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
Ck Fix
Pojkar 13-14
Olle ERIKSSON
CK Master
10106565493
CK Master
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
CK Master
Herrar U21
Måns ERICSSON
Göteborgs Stigcyklister
10129172456
Göteborgs Stigcyklister
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Göteborgs Stigcyklister
Pojkar 15-16
Jacob EKSTRÖM
Västerås CK
10022436888
Västerås CK
SWE
Tävling Herrar
Chipkod
Klubb
Klass
Västerås CK
Tävling Herrar
David ÅSBERG
Järbo IF
10117878222
Järbo IF
SWE
Master Herrar 45+
Chipkod
Klubb
Klass
Järbo IF
Master Herrar 45+
Malte ÅSBERG
Järbo IF
10117924193
Järbo IF
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Järbo IF
Herrar U21
Winston GRABBE
CK Uni
10141986964
CK Uni
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
CK Uni
Pojkar 15-16
Alex OLVÉN LINDEBERG
ck Master
10141215917
ck Master
SWE
Pojkar 13-14
Chipkod
Klubb
Klass
ck Master
Pojkar 13-14
Gustav ENWALL
CK Master
10059806847
CK Master
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
CK Master
Herrar U21
Gustaf RENBRO
Västerås cykelklubb
10142289280
Västerås cykelklubb
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Västerås cykelklubb
Herrar U21
Oskar BÄCKMAN
Traildays Gravity Team/Arvika cykelklubb
10060732791
Traildays Gravity Team/Arvika c.
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Traildays Gravity Team/Arvika c.
Herrar U21
Milton LÖFSTRÖM THERMÉ
Bauhaus cykelklubb
10118003716
Bauhaus cykelklubb
SWE
Herrar U21
Chipkod
Klubb
Klass
Bauhaus cykelklubb
Herrar U21
Theodor EK
Ck Fix
10150232772
Ck Fix
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Ck Fix
Pojkar 15-16
Arvid SVENSSON GYLLSDORF
Kesberget bikepark
10141534300
Kesberget bikepark
SWE
Pojkar 15-16
Chipkod
Klubb
Klass
Kesberget bikepark
Pojkar 15-16
Antal: 61
1
2
»
Ladda hem deltagarlista