Startnr. | Deltager | Chipkode | Klub/Firma | Land | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Steffen Krogager Henriksen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Stephan Fuglsang Poulsen
Aars skole
| | Aars skole | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Aars skole | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Stephanie Djernis Balzer | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Stine Christensen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Stine Elise Iversen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Stine Kirk | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Stine Langer Hansen
Team Familie
| | Team Familie | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Team Familie | - | | 10 KM LØB |
|
| Stine Wassmann | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Sune Hundebøll
sh løb
| | sh løb | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| sh løb | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Sune Lundgren | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Susan Hauge | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Susanne Arvo Wildt
Klub 100 marathon
| | Klub 100 marathon | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Klub 100 marathon | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Susanne Jørgensen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Sven Holtz
LG Holtz & Holtz Templin/Uckermark
| | LG Holtz & Holtz Templin/Uckerm. | GER | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| LG Holtz & Holtz Templin/Uckerm. | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Tanja Laier Reinbach | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Tarik Boskailo | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Teis Aggerholm | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Terje Hovland | | | NOR | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thea Marie Lundgaard | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Thea Worup | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Theresa Grassl | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Thomas Holm Nielsen | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Thomas Ingstrup | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Thomas Jørgensen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Thomas Kargaard | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thomas Larsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thomas Lyk
Vester Hassing Fitness Dudes
| | Vester Hassing Fitness Dudes | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Vester Hassing Fitness Dudes | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Thomas Mikkelsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thomas N Thøgersen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thomas Nørgaard | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thomas Pedersen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Thomas Simoni | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Tilde Vinge Ahlstrøm | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Tina Østergaard | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Tine Lund | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Titouan Joly
Student
| | Student | FRA | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Student | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Tobias Heinsvig | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Tobias Ibsen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Tobias Juul Duelund | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Tobias Madsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Tom Rodkjær
Fartholder 4:00 - Klub100Marathon••
| | Fartholder 4:00 - Klub100Marath. | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Fartholder 4:00 - Klub100Marath. | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Tommy Dieu | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Trine Binderup | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Trine Koldbro Madsen
Team Koldbro Madsen
| | Team Koldbro Madsen | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Team Koldbro Madsen | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Trine Oechsle | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Troels Kollerup Jensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ulla Kragh
Frejlev Motion
| | Frejlev Motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Frejlev Motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ulrik Stenkær | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Vera Andersen
Farsø Tri og Trim
| | Farsø Tri og Trim | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Farsø Tri og Trim | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Vibeke Norvin
Klub100halvmarathon
| | Klub100halvmarathon | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Klub100halvmarathon | - | | 42,2 KM LØB |
|