Startnr. | Deltager | Chipkode | Klub/Firma | Land | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Nicolai Yevmenchyk | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Nicolaj Kjæhr
Office Partner
| | Office Partner | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Office Partner | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Nicolaj Messerschmidt Hansen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nicolas Rasmussen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nicoline Carstens | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| niels jørgensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Niklas Christensen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Niklas Larsen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nikolai Koch
AKIF
| | AKIF | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| AKIF | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Nikolaj Frederiksen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nikolaj Frost Jørgensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nikolaj jensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nikolaj Jensen
Frejlev Motion
| | Frejlev Motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Frejlev Motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nikolaj Lyngbye Kolbe
Centrica Energy
| | Centrica Energy | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Centrica Energy | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nikolaj Rask | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nina Albrektsen Jensen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Nina Remmer Villadsen
Frejlev motion
| | Frejlev motion | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Frejlev motion | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Nina Zacho Christensen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ninna Ewald Agerkvist | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Nor Qvistorff Storgaard | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Nynne Bagge Schou | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Nynne Dahl Overgaard | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ole Bjørndal | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Oliver Hauksson | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Oliver Høgh | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Oliver Madsen
Norlys
| | Norlys | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Norlys | - | | 5 KM LØB |
|
| Olivia Gaub | | | DEN | - | | 21,1 KM WALK |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM WALK |
|
| Ove Hartvigsen
Aarhus 1900 A/L
| | Aarhus 1900 A/L | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Aarhus 1900 A/L | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Pætur Magnussen | | | FRO | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Palle Lange Didriksen
Rosenborgen
| | Rosenborgen | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Rosenborgen | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Patrick Balzer | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Patrick Viby | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Paw Pedersen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Per Imer | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Pernille Brandt
AMOK
| | AMOK | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| AMOK | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Pernille Hansen | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Pernille Kjærulf Andersen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Pernille Kristiansen | | | DEN | - | | 5 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 5 KM LØB |
|
| Pernille Kristine Ingstrup lund | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|
| Pernille Mathiesen | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Pernille Nielsen | | | DEN | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Peter Dahl Hansen
Racket Runners
| | Racket Runners | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Racket Runners | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Peter Knold | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Peter Nielsen
+100
| | +100 | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| +100 | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Philip Dennis
Centrica Energy
| | Centrica Energy | GBR | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Centrica Energy | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Pia Düring Noll | | | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Prince Nguyen
Monkey Runners
| | Monkey Runners | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Monkey Runners | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Ragnar Hatlem | | | NOR | - | | 42,2 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 42,2 KM LØB |
|
| Rasmus Borup Nørgaard
Bersærkergang
| | Bersærkergang | DEN | - | | 21,1 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| Bersærkergang | - | | 21,1 KM LØB |
|
| Rasmus Emil Kristensen | | | DEN | - | | 10 KM LØB |
|
Chipkode | Klub/Firma | Starttidspunkt | Starttidspunkt | Distance |
| - | - | | 10 KM LØB |
|