Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
24 | Mia Louise Bjerg Petersen | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
81 | Micha Sharikov | | UKR | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
501 | Michael Sørensen
OK Øst Birkerød / Fullperformance
| OK Øst Birkerød / Fullperforman. | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
OK Øst Birkerød / Fullperforman. | Grøn rute – 2 KM |
|
80 | Michas Far Sharikov | | UKR | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
85 | Michelle Bengtsson | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
9 | Mikala Christiansen | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
51 | Mille Hansen
Familien hansen
| Familien hansen | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Familien hansen | Blå rute – 6,3 KM |
|
530 | Mille Hesselgaard | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
89 | Molly Buhl | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
269 | Morten Haddad Sylvest | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
426 | Neel Homann | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
414 | Nelly Bendtsen | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
98 | Nicoline Rasmussen | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
266 | Nina Frimann Nielsen | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
79 | Oksana Sharikov | | UKR | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
83 | Oleksandra Sharikov | | UKR | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
423 | Oliver Heinecke | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
401 | Parmis Ebrahimi | | IRI | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
404 | Patrick Nielsen | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
52 | Peder Brøgger | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
420 | Per Wittendorff Andersen | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
442 | Pernille Dirchsen | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
19 | Pia Skov
Boliggården
| Boliggården | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Boliggården | Blå rute – 6,3 KM |
|
90 | Pia Skov | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
5 | Pia Staal | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
437 | Rasha Albashash | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
433 | Rayan Mustafa | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
25 | Regitze Meyer
Puls 3060
| Puls 3060 | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Puls 3060 | Blå rute – 6,3 KM |
|
261 | Rikke Ærenlund | | DEN | Rød rute – 12,2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Rød rute – 12,2 KM |
|
71 | Rikke Amossen | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
283 | Rikke Jønsson
Skovløberne
| Skovløberne | DEN | Rød rute – 12,2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Skovløberne | Rød rute – 12,2 KM |
|
523 | Rikke Kofoed
HSOK
| HSOK | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
HSOK | Grøn rute – 2 KM |
|
532 | Ruisi Chen | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
3 | Ruth Olesen
Ruth Olesen
| Ruth Olesen | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Ruth Olesen | Blå rute – 6,3 KM |
|
507 | Sanket Matu
Tandoori Chicken bro
| Tandoori Chicken bro | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Tandoori Chicken bro | Blå rute – 6,3 KM |
|
287 | Sanne Edgar Olsen
Skovløberne
| Skovløberne | DEN | Rød rute – 12,2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Skovløberne | Rød rute – 12,2 KM |
|
76 | Sanne Junkuhn | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
512 | Sara Barrendol Dalhammer | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
520 | Shoichi Imamura | | JPN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
513 | Sofiia Lichko | | UKR | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
95 | Sophie Ringvig | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
105 | Søs Vikkelsøe | | DEN | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
276 | Staffan Svensson
Sok Knallen, Sverige
| Sok Knallen, Sverige | SWE | Rød rute – 12,2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Sok Knallen, Sverige | Rød rute – 12,2 KM |
|
82 | Stanislav Sharikov | | UKR | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
21 | Stefan Nyrud | | SWE | Blå rute – 6,3 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Blå rute – 6,3 KM |
|
434 | Sulaf Hasna | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
444 | Sune Hesselgaard-Andreasen | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
252 | susanne Bach-Johansen
Puls 3060
| Puls 3060 | DEN | Rød rute – 12,2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
Puls 3060 | Rød rute – 12,2 KM |
|
412 | Susanne Kjærulff | | DEN | Grøn rute – 2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Grøn rute – 2 KM |
|
258 | Susanne Larsson | | SWE | Rød rute – 12,2 KM |
|
Klub/Firma | Distance |
- | Rød rute – 12,2 KM |
|