Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Heat | Distance |
---|---|---|---|---|---|
249 | Malte Thomé | (M) Yngste gruppe | Heat 3 - kl.12.43 - Svømmere < 24 minutter | Den korte - 600 m | |
12 | Marco Muniz | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.12.15 - Svømmere < 30 minutter | Den lange - 1.500 m | |
72 | Maria Feldmann | (K) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
303 | Maria Jørgensen | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
319 | Maria Rauff Kokfelt | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
322 | Mark Søndergaard Sørensen | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
236 | Martin Michaelsen | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
331 | Mette Holm Sørensen | (K) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
308 | Mia Friis | (K) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
233 | Michael Hinge | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
59 | Michael Høyer | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
241 | Michael Munk Hansen | (M) Ældste gruppe | Heat 3 - kl.12.43 - Svømmere < 24 minutter | Den korte - 600 m | |
203 | Mikkel Pedersen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
218 | Morten Kam Dahl Nielsen | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
55 | Nana Hyllested | (K) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
301 | Nanna Rostgaard | (K) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
246 | Niels Christian Jensen | (M) Ældste gruppe | Heat 3 - kl.12.43 - Svømmere < 24 minutter | Den korte - 600 m | |
209 | Nikolaj Caspersen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
9 | Ole Bertram Andersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.12.15 - Svømmere < 30 minutter | Den lange - 1.500 m | |
65 | Ole Møller | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
208 | Ole Skinnerup | (M) Ældste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
307 | Ole Styrbæk | (M) Ældste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
315 | Oliver Charles Nygaard Andersen | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
22 | Patrick Engholt Hansen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.12.15 - Svømmere < 30 minutter | Den lange - 1.500 m | |
152 | Patrick Kjær Laugesen | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
51 | Pedro Pereira | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
57 | Peter Andersen | (M) Ældste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
217 | peter Gregersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
74 | Peter Racz | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
64 | Rasmus Leicht Madsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
4 | Ricco Gade | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.12.15 - Svømmere < 30 minutter | Den lange - 1.500 m | |
205 | Ricco Jensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
216 | Roger Andersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
202 | Ronni Petersen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
328 | Signe Walmar | (K) Mellemste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
212 | Silas Mosskov Jensen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
100 | Sine Johansen | (K) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
3 | Søren Bjørn | (M) Ældste gruppe | Heat 1 - Kl.12.15 - Svømmere < 30 minutter | Den lange - 1.500 m | |
323 | Søren Hadberg | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
58 | Susanne Schneider | (K) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
53 | Taus Møller Bendsen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
200 | Thomas Borup Jensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m | |
71 | Thomas Hvidtfeldt | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
77 | Thomas Mølhave | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.15 - Svømmere < 45 minutter | Den lange - 1.500 m | |
330 | Timmy Ibro | (M) Yngste gruppe | Heat 4 - kl.12.47 - Svømmere < 30 minutter | Den korte - 600 m | |
153 | Tommy Johannessen | (M) Mellemste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
6 | Tommy Schneider | (M) Ældste gruppe | Heat 1 - Kl.12.15 - Svømmere < 30 minutter | Den lange - 1.500 m | |
257 | Torben Jensen | (M) Mellemste gruppe | Heat 3 - kl.12.43 - Svømmere < 24 minutter | Den korte - 600 m | |
226 | Tristan Theilgaard | (M) Yngste gruppe | Heat 2 - kl.12.39 - Svømmere < 18 minutter | Den korte - 600 m | |
213 | Victor Mosskov Jensen | (M) Yngste gruppe | Heat 1 - Kl.12.35 - Svømmere < 12 minutter | Den korte - 600 m |