Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Brabrand Sø Halvmarathon Påskeløbet 2024
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
21.1 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Danmark
Italien
Slovakiet
Thailand
Tyskland
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Bruttotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
92
1:26:18
Jonas Mejlby Hansen
DEN
Klub/Firma
-
2
89
1:27:30
Rasmus Kongsgaard
DEN
Klub/Firma
-
3
79
1:27:49
Michael Nyame
DFS, Gjellerup
DFS, Gjellerup
DEN
Klub/Firma
DFS, Gjellerup
4
62
1:28:01
Simon Foss Jensen
DEN
Klub/Firma
-
5
78
1:28:34
Sebastian From
Pseudo
Pseudo
DEN
Klub/Firma
Pseudo
6
40
1:28:40
Giorgio Maizza
Skanderborg Løbeklub
Skanderborg Løbeklub
ITA
Klub/Firma
Skanderborg Løbeklub
7
41
1:28:44
Atitaya Sangklang Nielsen
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
8
9
1:28:49
René Weisberg
Skanderborg Løbeklub
Skanderborg Løbeklub
DEN
Klub/Firma
Skanderborg Løbeklub
9
45
1:31:38
Thomas Bonde
DEN
Klub/Firma
-
10
10
1:32:29
Jesper Kjær Ries
DHK
DHK
DEN
Klub/Firma
DHK
11
28
1:37:36
Marcus Stenholt Brogaard
RUNAAR
RUNAAR
DEN
Klub/Firma
RUNAAR
12
55
1:37:38
Mikkel Juul Christiansen
DEN
Klub/Firma
-
13
54
1:38:19
Ebbe Helm-Petersen
DEN
Klub/Firma
-
14
93
1:38:22
Jacob Hølmkær
DEN
Klub/Firma
-
15
31
1:39:02
Michael Hartmann
DHK / Brørup Løbeklub
DHK / Brørup Løbeklub
DEN
Klub/Firma
DHK / Brørup Løbeklub
16
11
1:39:20
Anders Grau
klub100halvmarathon
klub100halvmarathon
DEN
Klub/Firma
klub100halvmarathon
17
94
1:39:59
Jeppe Sølager Pedersen
Team Sølager
Team Sølager
DEN
Klub/Firma
Team Sølager
18
100
1:40:10
Simon Jørgensen
DEN
Klub/Firma
-
19
46
1:41:00
Thomas Grummesgaard
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
BMI Løb & Motion
20
63
1:41:01
Martin Nørgaard
Hørning Sonics
Hørning Sonics
DEN
Klub/Firma
Hørning Sonics
21
25
1:41:09
Malene Lenschau Sørensen
DEN
Klub/Firma
-
22
50
1:42:28
Max Bønsdorff
DEN
Klub/Firma
-
23
91
1:43:53
Kenneth Pilgaard Søjberg
DEN
Klub/Firma
-
24
75
1:44:21
Anders Kjems
Mikrostaten
Mikrostaten
DEN
Klub/Firma
Mikrostaten
25
56
1:44:50
Oliver Eik Rosendal Kurth
DEN
Klub/Firma
-
26
36
1:46:15
Jens Lundgaard Jakobsen
DEN
Klub/Firma
-
27
33
1:47:11
Michael Bruun
tranbjergløber
tranbjergløber
DEN
Klub/Firma
tranbjergløber
28
3
1:47:12
Søren Gildsig
DEN
Klub/Firma
-
29
58
1:47:41
Emma Niebuhr
Harlev løb & Motion
Harlev løb & Motion
DEN
Klub/Firma
Harlev løb & Motion
30
59
1:47:42
Rasmus Niebuhr
Harlev Løb & Motion
Harlev Løb & Motion
DEN
Klub/Firma
Harlev Løb & Motion
31
72
1:47:51
Henrik Hansen
DEN
Klub/Firma
-
32
19
1:47:52
Frederik Kristensen
Hørning Puls
Hørning Puls
DEN
Klub/Firma
Hørning Puls
33
96
1:48:52
Mads Reese
Skanderborg Vinhandel
Skanderborg Vinhandel
DEN
Klub/Firma
Skanderborg Vinhandel
34
48
1:49:18
Emil Strange
DEN
Klub/Firma
-
35
88
1:53:08
Torben Jørgensen
DEN
Klub/Firma
-
36
61
1:53:26
Sabrina Mølbach
DEN
Klub/Firma
-
37
27
1:55:45
Daniel Michalík
SVK
Klub/Firma
-
38
37
1:55:48
Mogens Pilgaard Sørensen
MPS-SOLUTIONS.dk - Energimægler
MPS-SOLUTIONS.dk - Energimægler
DEN
Klub/Firma
MPS-SOLUTIONS.dk - Energimægler
39
84
1:55:51
Karina Hansen
DEN
Klub/Firma
-
40
51
1:55:52
Maiken I. Pedersen
DEN
Klub/Firma
-
41
90
1:56:21
Ulrik Hammelsvang Andersen
DHK/AROS BOARD/Kolding Motion
DHK/AROS BOARD/Kolding Motion
DEN
Klub/Firma
DHK/AROS BOARD/Kolding Motion
42
57
1:56:26
Henriette Kallehauge
DHK
DHK
DEN
Klub/Firma
DHK
43
4
1:57:58
Jan Ekander
tst løber
tst løber
DEN
Klub/Firma
tst løber
44
38
1:58:47
Katrine Bjerre
DEN
Klub/Firma
-
45
80
1:59:47
Franziska Bosch
Wilma&Friends
Wilma&Friends
GER
Klub/Firma
Wilma&Friends
46
81
1:59:48
Florian Keppeler
Wilma&Friends
Wilma&Friends
GER
Klub/Firma
Wilma&Friends
47
47
2:00:17
Lukas Rehoff
DEN
Klub/Firma
-
48
77
2:00:43
Ole Daugaard
DEN
Klub/Firma
-
49
64
2:00:53
Sarah Køpke Kristensen
DEN
Klub/Firma
-
50
76
2:01:59
Thomas Titanium
DEN
Klub/Firma
-
1
2
»
Tidtagningen til dette event sker med brug af ST App Service. Der benyttes ikke chip-tidtagning til dette arrangement. Ved rettelser bedes du rette henvendelse direkte til arrangøren.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
allanpingo@hotmail.com