Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Startgruppe | Distance |
| Shandi Bech | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Sarah Petersen | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Simone Lings | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Ava Ulstrand | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Mette Glistrup | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Shandi Bech | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Jane Pultz | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| gitte sinatzeek | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Monica Raavig | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Pia Andersen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Camilla Andersen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Jeanette Olm | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Michala Søberg | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Katja Elvius | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Christa Sommer Nielsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Claus Steinmeier | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Alice Steinmeier | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Julie valentin Møland | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Karina Mørkeberg | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Helene Siggaard Kallehave | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Stig Hansen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Lisa Lundsgaard | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Maria Schmeltz Nielsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 15.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 15.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Brit Boysen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE MELLEM Start 11:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Maria Peris | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Maria Peris | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Lea Mellerup-Lund | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Jan Dalsager Wendelin | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE LANG Start 09:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Torben Poulsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Maria Peris | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17.30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17.30 | Lør. RUN KORT |
|
| Kit Jerichau Keil | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Lise Mebus | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Brian Berntsen | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Sabrina Hummelshøj | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Kathrine Dissing | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Sanne Juncher | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 14.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Pernille Dahl | - | DEN | Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK KORT Start 15.30 | Søn. WALK KORT |
|
| Pernille Dahl | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Anne With | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN LANG Start 10:00 | Lør. RUN LANG |
|
| Camilla Nielsen | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Mille Friis | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 12:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Ilya Podpolnyy | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 15.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 15.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Cecilie Næss Damm | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | NOR | Lørdag RUN MELLEM Start 13:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 13:30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Jeanne Salonin | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN KORT Start 17.00 | Lør. RUN KORT |
|
| Nanna Hansen | (K) Børnerækken (op til 10 år) | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Ane Weinkouff | - | DEN | Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag BØRNE/JUNIOR HEAT u.18 år MELLEM Start 09:00 | Søn. BØRNE/JUNIOR HEAT u. 18 MELLEM (hold max 3 personer) |
|
| Rikke Holm | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 12.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
| Jeannette Bonderup | (K) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN RACE KORT Start 16:30 | Lør. RUN KORT |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN RACE KORT Start 16:30 | Lør. RUN KORT |
|
| Morten Kjær Tornøe | (M) Voksenrækken (m/k 15 år +) | DEN | Lørdag RUN MELLEM Start 15.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Lørdag RUN MELLEM Start 15.30 | Lør. RUN MELLEM |
|
| Christina von Linstow | - | DEN | Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|
Startgruppe | Distance |
Søndag WALK MELLEM Start 10.30 | Søn. WALK MELLEM |
|