Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
2230 | Robert Bødker | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:00:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:00:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
2134 | Rose La Cour Kramer | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
117 | Sally Bruun Thygesen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
2029 | Sanne Damsgaard
Team Greve Karates ladies
| Team Greve Karates ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve Karates ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2060 | Sanne Klemmensen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2135 | Sanne Stuhr Staufeldt | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2022 | Sara Kjærsgaard Larsen
Team Greve Karates ladies
| Team Greve Karates ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve Karates ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2132 | Sarah Hoff-Jessen | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2045 | Sarah Lindemann Thøgersen
Toughest Warriors
| Toughest Warriors | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Toughest Warriors | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2218 | Sebastian Hansen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 18:30:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 18:30:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
104 | Sebastian Rask Schuldt | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
2125 | Serap Øzdemir | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2127 | Sigge Morell
Gibbon Gym
| Gibbon Gym | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Gibbon Gym | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
209 | Signe Østerlind | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Voksen |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Voksen |
|
2087 | Signe Torp | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2020 | Sofie Duus
De gumpetunge
| De gumpetunge | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
De gumpetunge | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2117 | Sofie Jensen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2130 | Sofie Jeppesen | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:30:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
113 | Sofie Petersen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
2220 | Søren Preisler
Sp motorsport
| Sp motorsport | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 18:30:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sp motorsport | Startgruppe 1 - Kl. 18:30:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
2078 | Stine Andersen | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2124 | Stine Gregersen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2080 | Stine Hansen | | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2024 | Stine Jørgensen
Team Greve Karates ladies
| Team Greve Karates ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve Karates ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2025 | Stine Voigt
Team Greve Karates ladies
| Team Greve Karates ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve Karates ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2013 | Susanne L. Poulsen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2100 | Susanne Ulslev
Team Patio
| Team Patio | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Patio | Startgruppe 3 - Kl. 19:10:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2113 | Tanya Rasmussen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:15:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
122 | Theodor Wilms | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
2052 | Tina Elsner | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
2231 | Tue Bødker | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:00:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:00:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
2055 | Ulrikke Dreisig Hartmann-Petersen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:05:00 | Ladies Mud Race 5 KM |
|
112 | Vega Borg-Meinertsen | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
105 | Vigga Marie Lund Singer | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
224 | Vizitiu Bogdan
Ny LivSpa
| Ny LivSpa | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Voksen |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Ny LivSpa | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Voksen |
|
121 | William Liljendahl | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 16:30:00 | Family Mud Race 2,5 km Børn (mellem 8-15 år) |
|
2221 | Yaroslav Georgiev | | BUL | Startgruppe 1 - Kl. 18:30:00 | Mens Mud Race 5 km |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 18:30:00 | Mens Mud Race 5 km |
|