Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
4274-5 | Deltager 5
AviationCloud A/S / ForeFlight Stafet Hold 19
| AviationCloud A/S / ForeFlight . | AviationCloud A/S / ForeFlight | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
AviationCloud A/S / ForeFlight . | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4274-4 | Deltager 4
AviationCloud A/S / ForeFlight Stafet Hold 19
| AviationCloud A/S / ForeFlight . | AviationCloud A/S / ForeFlight | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
AviationCloud A/S / ForeFlight . | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4274-3 | Deltager 3
AviationCloud A/S / ForeFlight Stafet Hold 19
| AviationCloud A/S / ForeFlight . | AviationCloud A/S / ForeFlight | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
AviationCloud A/S / ForeFlight . | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4274-2 | Deltager 2
AviationCloud A/S / ForeFlight Stafet Hold 19
| AviationCloud A/S / ForeFlight . | AviationCloud A/S / ForeFlight | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
AviationCloud A/S / ForeFlight . | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4274-1 | Deltager 1
AviationCloud A/S / ForeFlight Stafet Hold 19
| AviationCloud A/S / ForeFlight . | AviationCloud A/S / ForeFlight | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
AviationCloud A/S / ForeFlight . | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
159-5 | Løber 5
9altitudes | 9altitudes | 9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
159-4 | Christopher Kjær Jensen
9altitudes | 9altitudes | 9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
159-3 | Morten Lund-Egmose
9altitudes | 9altitudes | 9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
159-2 | Lars Therkelsen
9altitudes | 9altitudes | 9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
159-1 | Morten Isaksen
9altitudes | 9altitudes | 9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
9altitudes | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
433-5 | Thea Hulvej Good
Den Røde Løber
| Den Røde Løber | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Den Røde Løber | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
433-4 | Stine Sommer
Den Røde Løber
| Den Røde Løber | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Den Røde Løber | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
433-3 | Ida Bohn
Den Røde Løber
| Den Røde Løber | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Den Røde Løber | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
433-2 | Kamilla Reng
Den Røde Løber
| Den Røde Løber | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Den Røde Løber | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
433-1 | Bent Nielson
Den Røde Løber
| Den Røde Løber | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Den Røde Løber | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
3405-5 | Claus Jespersen
BOB Lab 18
| BOB Lab 18 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
BOB Lab 18 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3405-4 | Camilla Yung Petersen
BOB Lab 18
| BOB Lab 18 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
BOB Lab 18 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3405-3 | Pernille Tarno Andersen
BOB Lab 18
| BOB Lab 18 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
BOB Lab 18 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3405-2 | Amalie Bøgsted
BOB Lab 18
| BOB Lab 18 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
BOB Lab 18 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3405-1 | Jannie Kjær Buhl
BOB Lab 18
| BOB Lab 18 | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
BOB Lab 18 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
480-5 | Mads Møller
Hunderupskolen stafet 2
| Hunderupskolen stafet 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
480-4 | Maj-Britt Skov Norup
Hunderupskolen stafet 2
| Hunderupskolen stafet 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
480-3 | Helle Hjort
Hunderupskolen stafet 2
| Hunderupskolen stafet 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
480-2 | Jane Holmsted
Hunderupskolen stafet 2
| Hunderupskolen stafet 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
480-1 | Jonas Ulstrup
Hunderupskolen stafet 2
| Hunderupskolen stafet 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 2 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
479-5 | Tue Olsson
Hunderupskolen stafet 1
| Hunderupskolen stafet 1 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
479-4 | Pernille Nonved
Hunderupskolen stafet 1
| Hunderupskolen stafet 1 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
479-3 | Christa Bøgh Pedersen
Hunderupskolen stafet 1
| Hunderupskolen stafet 1 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
479-2 | Lone Knudsen
Hunderupskolen stafet 1
| Hunderupskolen stafet 1 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
479-1 | Sune Lohmann
Hunderupskolen stafet 1
| Hunderupskolen stafet 1 | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Hunderupskolen stafet 1 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
5247-5 | Charlotte
Dalum Apotek gå
| Dalum Apotek gå | | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek gå | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5247-4 | Helga
Dalum Apotek gå
| Dalum Apotek gå | | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek gå | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5247-3 | Christian
Dalum Apotek gå
| Dalum Apotek gå | | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek gå | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5247-2 | Susanne
Dalum Apotek gå
| Dalum Apotek gå | | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek gå | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
5247-1 | Else Marie
Dalum Apotek gå
| Dalum Apotek gå | | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek gå | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
4273-5 | Tina
Dalum Apotek løb
| Dalum Apotek løb | Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4273-4 | Bente Mørk
Dalum Apotek løb
| Dalum Apotek løb | Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4273-3 | Katrine Mose
Dalum Apotek løb
| Dalum Apotek løb | Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4273-2 | Jørn
Dalum Apotek løb
| Dalum Apotek løb | Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4273-1 | Julie Hansen
Dalum Apotek løb
| Dalum Apotek løb | Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Dalum Apotek løb | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
528-5 | Johan Eggert Pihl
Odense Kommune Stafet Hold 1 - 12
| Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
528-4 | Jane Jørgensen
Odense Kommune Stafet Hold 1 - 12
| Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
528-3 | Lise Rosenlund
Odense Kommune Stafet Hold 1 - 12
| Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
528-2 | Rie Rasmussen
Odense Kommune Stafet Hold 1 - 12
| Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
528-1 | Jette Oberlander
Odense Kommune Stafet Hold 1 - 12
| Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Odense Kommune | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Odense Kommune Stafet Hold 1 - . | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
1729-5 | Deltager 5
Albanigades Powerwalker 2
| Albanigades Powerwalker 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Albanigades Powerwalker 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1729-4 | Deltager 4
Albanigades Powerwalker 2
| Albanigades Powerwalker 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Albanigades Powerwalker 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1729-3 | Deltager 3
Albanigades Powerwalker 2
| Albanigades Powerwalker 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Albanigades Powerwalker 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1729-2 | Rikke Luther
Albanigades Powerwalker 2
| Albanigades Powerwalker 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Albanigades Powerwalker 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1729-1 | Marlene Helberg
Albanigades Powerwalker 2
| Albanigades Powerwalker 2 | Odense Kommune | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Albanigades Powerwalker 2 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|