Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
| Martin Heidum Westh | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Martin Wulff Jensen
Advansor
| Advansor | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Advansor | 21 km |
|
| Michael Arentoft | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Nanett Gregersen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Niklas Grundt Hansen | | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21 km |
|
| Nina Olsen
Team Bas-Mul
| Team Bas-Mul | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bas-Mul | 10,5 km |
|
| Nora Astrup Sørensen | | DEN | 5 KM Walk |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 KM Walk |
|
| Ole Schmidt | | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21 km |
|
| Olga Lykke | | UKR | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21 km |
|
| Oliver Weiss Hennings | | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21 km |
|
| Pernille Baungaard | | DEN | 5 km Løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 km Løb |
|
| Peter Johansen
Den Ringgaardske Kunstfond
| Den Ringgaardske Kunstfond | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Den Ringgaardske Kunstfond | 10,5 km |
|
| Randi Høgh
Randi Høgh
| Randi Høgh | DEN | 5 km Løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Randi Høgh | 5 km Løb |
|
| Rasmus Bojsen | | DEN | 5 km Løb |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 km Løb |
|
| Rasmus Ekdahl Sørensen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Sara Legind Jensen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Sarah Grouleff | | DEN | 5 KM Walk |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 KM Walk |
|
| Signe Nybo | | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21 km |
|
| Sine Stenholdt
Hornslet løb & mtb
| Hornslet løb & mtb | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Hornslet løb & mtb | 10,5 km |
|
| Siri Nymann Jørgensen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Sofie Vindeløv Sørensen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Sophia Sørensen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Søren Christoffersen
Team Bas-Mul
| Team Bas-Mul | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bas-Mul | 10,5 km |
|
| Søren Hederidder
VLIR (Vi Løber I Randers)
| VLIR (Vi Løber I Randers) | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
VLIR (Vi Løber I Randers) | 10,5 km |
|
| Søren sommer Nielsen
Klubben Djursland
| Klubben Djursland | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Klubben Djursland | 21 km |
|
| Stella Hansen | | DEN | 5 KM Walk |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 KM Walk |
|
| Stine Larsen | | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21 km |
|
| Tina Brix
Grenå
| Grenå | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Grenå | 10,5 km |
|
| Tobias Astrup Sørensen | | DEN | 5 KM Walk |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 KM Walk |
|
| Torben Meltzer Hansen
Hornslet Løb og MTB
| Hornslet Løb og MTB | DEN | 5 km Løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Hornslet Løb og MTB | 5 km Løb |
|
| Trine Feder | | DEN | 21 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21 km |
|
| Victoria Ferguson Schweigler
Hornslet Kiropraktoren
| Hornslet Kiropraktoren | GBR | 5 km Løb |
|
Klub/Firma | Distance |
Hornslet Kiropraktoren | 5 km Løb |
|
| Vigga Jul | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
| Yasmin Rønn Nyhuus | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|