Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
| Adriana Baker | | UKE | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1250m |
|
| Alasdair McGregor
Lego
| Lego | SCO | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Lego | 5km |
|
| Aliaksei Fetsiukou | | POL | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2,5km |
|
| Anders Klinkby | | DEN | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2,5km |
|
| Ania Krasuski
Copenwater
| Copenwater | DEN | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 5km |
|
| Anne Louise Bosse Madsen | | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1250m |
|
| Annie lehim Laursen
Copenwater
| Copenwater | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 1250m |
|
| Annika Flygare
Starkaste kvinnorna i Malmö
| Starkaste kvinnorna i Malmö | SWE | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Starkaste kvinnorna i Malmö | 1250m |
|
| Benedicte Bodilsen
Coastal Crawlers
| Coastal Crawlers | DEN | 3,8km |
|
Klub/Firma | Distance |
Coastal Crawlers | 3,8km |
|
| Brian Lambrecht
Hâzle Triatlon
| Hâzle Triatlon | DEN | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Hâzle Triatlon | 2,5km |
|
| Chris Larsen | | DEN | 5km |
|
|
| Cornelia Klugman
Gentofte Swim / Vandslottet
| Gentofte Swim / Vandslottet | GER | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Gentofte Swim / Vandslottet | 1250m |
|
| Cristiano Santos
CPFZ-Natação
| CPFZ-Natação | SWE | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
CPFZ-Natação | 5km |
|
| Daisy Sterup-Hansen
ØSOW
| ØSOW | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
ØSOW | 1250m |
|
| Emil Andersen | | DEN | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2,5km |
|
| Erika Jonasson
Björnstorps IF
| Björnstorps IF | SWE | 3,8km |
|
Klub/Firma | Distance |
Björnstorps IF | 3,8km |
|
| Frederik Lorenzen | | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1250m |
|
| Gustav Jørgensen
Swim team Taastrup
| Swim team Taastrup | DEN | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Swim team Taastrup | 2,5km |
|
| Henrik Larsen
Campaya
| Campaya | DEN | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Campaya | 5km |
|
| Henrik Lüneborg
Copenwater
| Copenwater | DEN | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 2,5km |
|
| Jacek Przepiorka | | POL | 5km |
|
|
| Jacob Vestergaard Knudsen | | DEN | 5km |
|
|
| Jakob Riisbro
The Riisbros
| The Riisbros | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
The Riisbros | 1250m |
|
| Josephine Budde
-
| - | DEN | 3,8km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3,8km |
|
| Kira Guldager Leisau
Copenwater
| Copenwater | DEN | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 2,5km |
|
| Kristine Haven | | DEN | 5km |
|
|
| Kristine Lindgaard | | DEN | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2,5km |
|
| Lotte Hülsen
Copenwater
| Copenwater | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 1250m |
|
| Lucas Bassoli Garofalo | | ARG | 5km |
|
|
| Maja Eeg Ejrnæs
Furesø svømmeklub
| Furesø svømmeklub | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Furesø svømmeklub | 1250m |
|
| Malin Johansson
Simklubben RAN
| Simklubben RAN | SWE | 3,8km |
|
Klub/Firma | Distance |
Simklubben RAN | 3,8km |
|
| Malte Lindholm Stoltze Rasmussen | | DEN | 3,8km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3,8km |
|
| Margareth De Oliveira | | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1250m |
|
| Maria Assens | | UKE | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1250m |
|
| Marie-Louise Kristensen
Copenwater
| Copenwater | DEN | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 5km |
|
| Maureen Flores | | UKE | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1250m |
|
| Morten Eeg Nielsen
Eeg Risk
| Eeg Risk | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Eeg Risk | 1250m |
|
| Nicoline Jacobsen
Amager Triatlon Klub
| Amager Triatlon Klub | DEN | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Amager Triatlon Klub | 5km |
|
| Petra Johnsson
Starkaste kvinnorna i Malmö
| Starkaste kvinnorna i Malmö | SWE | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Starkaste kvinnorna i Malmö | 1250m |
|
| Rikke Nielsen
Vordingborg svømmeklub
| Vordingborg svømmeklub | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Vordingborg svømmeklub | 1250m |
|
| Rikke Riisbro
The Riisbros
| The Riisbros | DEN | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
The Riisbros | 5km |
|
| Roberto Luminari | | ITA | 5km |
|
|
| Sebastian Buhl
Copenwater
| Copenwater | DEN | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 5km |
|
| Sebastião Santos
CPFZ - Natação (Portugal)
| CPFZ - Natação (Portugal) | POR | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
CPFZ - Natação (Portugal) | 5km |
|
| Signe Nyby | | DEN | 5km |
|
|
| Soazig Goardon
Tri club Denmark
| Tri club Denmark | FRA | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Tri club Denmark | 2,5km |
|
| Stefan Blidarevic
Spirinks
| Spirinks | DEN | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Spirinks | 1250m |
|
| Steffen Bruun Jensen
ØSOW
| ØSOW | DEN | 5km |
|
Klub/Firma | Distance |
ØSOW | 5km |
|
| Sylvia Jenkins
Copenwater
| Copenwater | UKE | 2,5km |
|
Klub/Firma | Distance |
Copenwater | 2,5km |
|
| Therese Johansson
Starkaste kvinnorna i Malmö
| Starkaste kvinnorna i Malmö | SWE | 1250m |
|
Klub/Firma | Distance |
Starkaste kvinnorna i Malmö | 1250m |
|