Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | By | Distance |
| Emily Sejer Kjærgaard | | DEN | Gørløse | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Emma Åkesson | | SWE | Hjärup | 5 km Prinsesse Isabellaruten |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 km Prinsesse Isabellaruten |
|
| Emma Gjedsted | | DEN | Nærum | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
| Emma McNeary
Dodgers clan
| Dodgers clan | IRL | Silkeborg | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
Dodgers clan | 10 km Slotsetapen |
|
| Emma Straarup Rasmussen | | DEN | Gørløse | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
| Emma Vanddam | | DEN | København S | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Emmanuel Johansen | | DEN | | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Emmeli Bilenberg | | DEN | Hellerup | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Emmelie Lind Vie Madsen | | DEN | Roskilde | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Emmelie Vikkelsø Tybring
Team Tybring
| Team Tybring | DEN | | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Tybring | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Eray Cartilli | | DEN | København V | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Eric Tang | | DEN | København V | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Erik Dampe
Nivå Trim
| Nivå Trim | UKE | Nivå | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
Nivå Trim | 27 km Kongeetapen |
|
| Eske Due Hansen | | DEN | Hillerød | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Espen Dethlefsen | | DEN | | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Ester Lis Spedtsberg Poulsen | | DEN | | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Esther Høj | | DEN | | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Estrid Ostenfeld Lindgren | | DEN | Tikøb | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
| Eva Wilken | | DEN | Nordhavn | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Faith Danielsen | | KEN | København S | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Fanny Goncalves | | FRA | | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Felix Barky Jensen | | DEN | Kongens Lyngby | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Felix Frost Gotthard
Sailing Columbie
| Sailing Columbie | DEN | Skævinge | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
Sailing Columbie | 27 km Kongeetapen |
|
| Felix Hald | | DEN | Kongens Lyngby | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
| Felix Wilbek
GIK
| GIK | DEN | Gentofte | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
GIK | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Fie Lissner | | DEN | Frederiksberg | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Filippa Dinesen | | DEN | København K | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Filippa Stjerne | | DEN | Frederiksberg | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Finn Rydal
Snik Atletik
| Snik Atletik | DEN | Vedbæk | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
Snik Atletik | 27 km Kongeetapen |
|
| Finn Sunde
sparta
| sparta | DEN | København V | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
sparta | 27 km Kongeetapen |
|
| Flemming Andreetto | | DEN | Rødovre | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Flemming Dengsø Nielsen
Hørsholm Rungsted løbeklub (HRLK)
| Hørsholm Rungsted løbeklub (HRL. | DEN | hørsholm | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
Hørsholm Rungsted løbeklub (HRL. | 27 km Kongeetapen |
|
| Frank Kristensen | | DEN | Ballerup | 5 km Prinsesse Isabellaruten |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5 km Prinsesse Isabellaruten |
|
| Frank Monrad | | DEN | Taastrup | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Frans Søltoft | | DEN | Hillerød | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Frederik Brixen | | DEN | Fredensborg | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| frederik fromberg | | DEN | Humlebæk | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Frederik Hugin | | DEN | Helsingør | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Frederik Larsen | | DEN | København | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Frederik Larsson | | DEN | | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Frederik Møller | | DEN | | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Frederik Ørberg Hansen | | DEN | hillerød | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Frederik Østergård Vilstrup | | UKE | | 10 km Slotsetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km Slotsetapen |
|
| Frederik Vanddam | | DEN | Helsingør | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Frederik Weber | | DEN | | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Frederik Weile Palnov
Team Weile
| Team Weile | DEN | Skovlunde | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Weile | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
| Frederikke Krebs-Emborg | | DEN | København N | 27 km Kongeetapen |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 27 km Kongeetapen |
|
| Frederikke Mathilde Larsen | | DEN | Blokhus | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 4,2 KM Fredensborg børneløbet for børn født i 2011 eller senere |
|
| Freja Bjarnøe Büchmann | | DEN | | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
| Freja Guldborg | | DEN | Espergærde | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 1.5 km Fredensborg børneløbet for børn født i 2015 eller senere |
|