Events
Virtuella händelser
Events & registrering
Resultat
Træning
Træning
Hjälp & info
Vanliga frågor
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Villkor
Data and privacy policy
För tävlingsarrangörer
Logga in
Logga in
Varukorg
Språk
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Kastelløbet 2023
750 deltagarna
Deltagarna
Event
Deltagarna
Resultat
Event
Deltagarna
Resultat
Alla
5 KM
10 KM
Män/Kvinnor
Män
Kvinnor
Alla
90+ år
85-89 år
80-84 år
75-79 år
70-74 år
65-69 år
60-64 år
55-59 år
50-54 år
45-49 år
40-44 år
35-39 år
30-34 år
25-29 år
20-24 år
18-19 år
16-17 år
14-15 år
12-13 år
0-11 år
Alla
90+ år
85-89 år
80-84 år
75-79 år
70-74 år
65-69 år
60-64 år
55-59 år
50-54 år
45-49 år
40-44 år
35-39 år
30-34 år
25-29 år
20-24 år
18-19 år
16-17 år
14-15 år
12-13 år
0-11 år
Alla
90+ år
85-89 år
80-84 år
75-79 år
70-74 år
65-69 år
60-64 år
55-59 år
50-54 år
45-49 år
40-44 år
35-39 år
30-34 år
25-29 år
20-24 år
18-19 år
16-17 år
14-15 år
12-13 år
0-11 år
Sök
Alla länder
Brasilien
Canada
Danmark
Egypten
Færøerne
Frankrig
Holland
Iran
Irland
Italien
Kroatien
Litauen
Norge
Portugal
Reunion
Spanien
Storbritannien
Sverige
Sydafrika
Tyskland
Ukendt land
Utöka sökningen
Startnr.
Deltagare
Kategori
Klubb/Firma/Sponsor
Land
Stad
Klass
49
Rikke Rasborg
K50-54
DEN
København Ø
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
10
Rita Neergaard
K55-59
DEN
Brøndby Strand
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
656
Robert Thiesen
Kastelløbets Formål
M50-54
Kastelløbets Formål
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Kastelløbets Formål
5 KM
667
Roberto Forbicia
M30-34
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
368
Rommel Benjamim
T4 Sports
M35-39
T4 Sports
BRA
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
T4 Sports
10 KM
505
Ronni Bjørn
FKO
M35-39
FKO
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FKO
5 KM
163
Rune M. Kristensen
M14-15
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
67
Sabine Gerstrøm
K30-34
DEN
Kastrup
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
653
Sabine Krog Rasmussen
Kastelløbets Formål
K40-44
Kastelløbets Formål
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Kastelløbets Formål
5 KM
508
Sadia Faiz
FKO
K25-29
FKO
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FKO
5 KM
320
Sandra Garrido
K45-49
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
70
Sanne Søe-Pedersen
K30-34
DEN
Herlev
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
97
Sara Dhimitri
K20-24
DEN
København S
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
440
Sara Lindblom
Blovstrødløverne
K14-15
Blovstrødløverne
UKE
Allerød
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Blovstrødløverne
5 KM
216
Sarah Heiberg Landsted
Maersk
K35-39
Maersk
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Maersk
10 KM
86
Sarah Munch Holm
K25-29
DEN
København S
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
195
Sarah Neergaard Larsen
Mazars
K25-29
Mazars
DEN
Taastrup
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Mazars
5 KM
620
Sarinti Christensen
K50-54
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
304
Satya .
BW Epic Kosan
M35-39
BW Epic Kosan
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
BW Epic Kosan
5 KM
21
Sebastian Sjöberg
M30-34
DEN
København S
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
258
Shireen Laftah
K35-39
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
307
Shubhra .
BW Epic Kosan
K35-39
BW Epic Kosan
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
BW Epic Kosan
5 KM
58
Sif Holst
Familien Allingstrup Holst
K14-15
Familien Allingstrup Holst
DEN
Dyssegård
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Familien Allingstrup Holst
5 KM
85
Signe Elisabeth Nielsen
K25-29
DEN
Køge
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
715
Signe Knigge Hylleberg
K25-29
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
727
Signe Maria Christensen
LEO Pharma
K50-54
LEO Pharma
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
LEO Pharma
5 KM
592
Sigrid Hammershøj Beck
FMN
K30-34
FMN
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FMN
5 KM
644
Sigrun Lund
K40-44
DEN
Hellerup
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
255
Simon Farenden
M45-49
GBR
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
24
Simon Freiberg
M25-29
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
118
Simone Hansen
K25-29
DEN
København Ø
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
323
Simone Møbius Hansen
K30-34
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
454
Sina Andersen
Lauritzen Bulkers
K35-39
Lauritzen Bulkers
DEN
Hellerup
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Lauritzen Bulkers
5 KM
336
Sofie Rossing
K25-29
UKE
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
621
Sofus Borberg Arvin
M20-24
DEN
Ksdtrup
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
55
Sonja Hennings
K55-59
DEN
København S
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
473
Sophie Emilie Christensen
K20-24
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
5 KM
28
Sophie Mortensen
K20-24
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
182
Søren Boutrup
sværtuenig.dk
M50-54
sværtuenig.dk
DEN
Frederiksberg
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
sværtuenig.dk
10 KM
484
Søren Haucke
FKO
M60-64
FKO
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FKO
5 KM
228
Søren Schønnemann
Factbird
M45-49
Factbird
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Factbird
5 KM
555
Søren Vinther Jensen
FKO
M50-54
FKO
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FKO
5 KM
5
Søs Anja Larsen
K35-39
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
-
10 KM
701
Steen Dalsgård Sørensen
FKO
M50-54
FKO
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FKO
5 KM
670
Steen Johannsen
Blovsterød Løverne
M55-59
Blovsterød Løverne
DEN
Birkerød
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Blovsterød Løverne
5 KM
396
Stefan Gudmundsson
Snik Atletik
M50-54
Snik Atletik
DEN
Skovlunde
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Snik Atletik
10 KM
598
Steffen Bjerge Damkjer
FMN
M45-49
FMN
DEN
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FMN
5 KM
27
Steffen Brisling
Køge Atletik
M45-49
Køge Atletik
DEN
Køge
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Køge Atletik
10 KM
610
Steffen Hansen
FKO
M60-64
FKO
DEN
10 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
FKO
10 KM
73
Sten Jebjerg
Blovstrød Løverne
M80-84
Blovstrød Løverne
DEN
Birkerød
5 KM
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Blovstrød Løverne
5 KM
Antal: 750
«
1
2
...
12
13
14
15
»