Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
5 km Børn/unge (1-16år)
10 km Børn/unge (1-16år)
5 km
10 km
Walk and Talk
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Bruttotid
Deltager
Klub/Firma
1
177
21:45
21:57
Lucas Levring Jakobsen
HIF Atletik
HIF Atletik
Klub/Firma
HIF Atletik
2
148
23:07
23:15
Erik Sneholt Ottesen
FIF Frb
FIF Frb
Klub/Firma
FIF Frb
3
176
24:22
24:36
Mathias Henriksen
Snekkersten IF
Snekkersten IF
Klub/Firma
Snekkersten IF
4
175
25:26
25:41
Bastian Lyngenbo
Snekkersten IF
Snekkersten IF
Klub/Firma
Snekkersten IF
5
178
25:27
25:42
Oscar Levring Jakobsen
FC Helsingør
FC Helsingør
Klub/Firma
FC Helsingør
6
185
26:06
26:17
Felix Strodl
Team Strodl
Team Strodl
Klub/Firma
Team Strodl
7
131
26:13
26:24
Tobias Andersen
Klub/Firma
-
8
170
28:33
29:04
Emilie Langkilde
Klub/Firma
-
9
204
28:38
29:01
Hugo Høgh-Bach
Klub/Firma
-
10
180
28:45
29:32
Mikkel Smedegaard
Klub/Firma
-
11
193
28:49
29:35
Bastian Hartelius
Klub/Firma
-
12
208
29:45
29:57
Sebastian Fradsen
Klub/Firma
-
13
71
29:57
30:22
Frederik Gjedsted Jørgensen
Team Gjedsted/Jørgensen
Team Gjedsted/Jørgensen
Klub/Firma
Team Gjedsted/Jørgensen
14
69
29:58
29:58
August Tidemann
Klub/Firma
-
15
72
29:59
30:26
Christian Gjedsted Jørgensen
Team Gjedsted/Jørgensen
Team Gjedsted/Jørgensen
Klub/Firma
Team Gjedsted/Jørgensen
16
184
30:41
31:27
Sigurd Sivebæk
Klub/Firma
-
17
232
31:17
31:30
Catharina Hegelund
Klub/Firma
-
18
231
31:18
31:31
Lasse Beck Theilmann
Klub/Firma
-
19
207
31:52
32:05
Max Rolighed Asmussen
Klub/Firma
-
20
254
32:52
33:38
Mads Peter Borch
Klub/Firma
-
21
214
33:21
33:54
Andreas Tidemann
SIF
SIF
Klub/Firma
SIF
22
228
34:27
35:02
August HB
Klub/Firma
-
23
167
34:32
34:57
Alma Lavesen
Strandmarken
Strandmarken
Klub/Firma
Strandmarken
24
159
35:45
36:37
Emma Becsi Lundh
Team IFamily
Team IFamily
Klub/Firma
Team IFamily
25
80
36:04
36:13
Elmer Wesley Jensen
Klub/Firma
-
26
134
36:14
36:48
Carl Bødker Plambech
Esthers løbeklub - Charlottehaven
Esthers løbeklub - Charlottehav.
Klub/Firma
Esthers løbeklub - Charlottehav.
27
28
37:14
38:09
August Bjerregaard Pedersen
Klub/Firma
-
28
119
37:22
37:53
Ludvig Hydeskov Schmidt
Klub/Firma
-
29
118
37:31
38:03
Roberta Hydeskov Schmidt
Klub/Firma
-
30
135
37:50
38:23
Osvald Bødker Plambech
Esthers løbeklub - Charlottehaven
Esthers løbeklub - Charlottehav.
Klub/Firma
Esthers løbeklub - Charlottehav.
31
181
39:21
39:45
Ludvig Sivebæk
Klub/Firma
-
32
205
39:29
39:59
Freja Hjortlund
Klub/Firma
-
33
86
39:34
40:12
Emin Møller
Klub/Firma
-
34
158
39:44
40:29
Alma Becsi Lundh
Team IFamily
Team IFamily
Klub/Firma
Team IFamily
35
87
40:14
40:54
Melik Møller
Klub/Firma
-
36
173
41:02
41:40
Malou Brommann
Charlottehaven
Charlottehaven
Klub/Firma
Charlottehaven
37
53
41:21
41:45
Mathilde Frederiksen
Wolfpack
Wolfpack
Klub/Firma
Wolfpack
38
55
41:30
42:07
Julia Buitenhuis
Klub/Firma
-
39
52
41:32
41:44
Magnus Frederiksen
Wolfpack
Wolfpack
Klub/Firma
Wolfpack
40
157
42:03
42:50
Sille Fiksak Christensen
Klub/Firma
-
41
269
44:50
45:49
Vilde Hestehave
Klub/Firma
-
42
103
47:01
47:31
Jackelina C. S. Johansen
Klub/Firma
-
43
203
47:35
47:59
Rose Ottilia Høgh-Bach
Klub/Firma
-
44
142
50:30
51:11
Noah Isaksen
Klub/Firma
-
45
188
50:52
51:20
Wilma Guldborg
Klub/Firma
-
46
29
52:25
53:21
Ella June Bjerregaard Pedersen
Klub/Firma
-
47
88
52:44
53:24
Timur Møller
Klub/Firma
-
48
65
53:15
54:09
Mille Hansen
Familien hansen
Familien hansen
Klub/Firma
Familien hansen
49
81
1:01:54
1:02:04
Walter Wesley Jensen
Klub/Firma
-
50
299
1:05:51
1:05:51
Olivia Knudsen
Klub/Firma
-
1
2
»
Tidtagning ved DGI Nordsjælland. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
frank.s.jensen@sif-fodbold.dk