Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
200 | Albert Gjerstrup-Olsen | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
10000 | Alex Arp
Jyllingebokseklub
| Jyllingebokseklub | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllingebokseklub | 10 km |
|
21000 | Alexander Bak
Greve Trim
| Greve Trim | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Greve Trim | 21,1 km |
|
201 | Alexandra Dress | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
202 | Alfred Dannerfjord Hansen | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
5001 | Allan Enevoldsen
Jyllinge
| Jyllinge | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge | 5 km |
|
5109 | Alma Møller | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
5120 | Andreas Stenbryggen | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
5002 | Anette Ancker
Jyllinge løbeklub
| Jyllinge løbeklub | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge løbeklub | 5 km |
|
10001 | Anita Thaisen
Jyllinge Boxing Team
| Jyllinge Boxing Team | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge Boxing Team | 10 km |
|
5003 | Anja Leth | | DEN | 5 km |
|
|
10002 | Ann Steffensen
SØAM
| SØAM | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
SØAM | 10 km |
|
10004 | Ann-Karina Nørskov
SØAM
| SØAM | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
SØAM | 10 km |
|
5004 | Anne- Grethe Kristensen
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 5 km |
|
10003 | Anni Andersen
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 10 km |
|
203 | Annie Riegels | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
5005 | Aron Calvert | | DEN | 5 km |
|
|
21001 | Arrash Karimi
Jyllinge Boxing Team
| Jyllinge Boxing Team | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge Boxing Team | 21,1 km |
|
10005 | Asger Bjerre | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
204 | Astrid Kruse Mikkelsen | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
10006 | Aude Berranger | | FRA | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
5111 | August Rasmussen | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
5006 | Bente Rasmussen
Brunkager
| Brunkager | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Brunkager | 5 km |
|
5007 | Bertram Christian Bode
Jyllinge Boxing Team
| Jyllinge Boxing Team | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge Boxing Team | 5 km |
|
10007 | Betina Hoffmann | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
5008 | Betina Wilstrup
Jyllinge boxing team
| Jyllinge boxing team | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge boxing team | 5 km |
|
21002 | Bjørn Christiansen
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 21,1 km |
|
5009 | Bo Bøgeskov
Jyllinge Boxing Team
| Jyllinge Boxing Team | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge Boxing Team | 5 km |
|
5010 | Bo Sandorf Pluszek
ALI København
| ALI København | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
ALI København | 5 km |
|
10084 | Brian Larsen | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
5011 | Britta Boye Jensen | | DEN | 5 km |
|
|
5012 | Camilla Amjadi | | DEN | 5 km |
|
|
10008 | Carina Struckmann
Jyllinge Løbeklub
| Jyllinge Løbeklub | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge Løbeklub | 10 km |
|
5108 | Carla Møller | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
205 | Carla Riis | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
206 | Caroline Hartmann | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|
10009 | Caroline Petra Jensen
TIK Løberne
| TIK Løberne | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
TIK Løberne | 10 km |
|
10010 | Carsten Nielsen
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 10 km |
|
21003 | Carsten Nørremark Larsen
Valbyløberne / Ørestad IF. Løb og Motion
| Valbyløberne / Ørestad IF. Løb . | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Valbyløberne / Ørestad IF. Løb . | 21,1 km |
|
5013 | Carsten Sillehoved
Søam
| Søam | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Søam | 5 km |
|
21004 | Casper Svensson
Team Scrambled Legs
| Team Scrambled Legs | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Scrambled Legs | 21,1 km |
|
21005 | Charlotte Andersen | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
5014 | Charlotte Brinkmann Jensen | | DEN | 5 km |
|
|
10011 | Christa Brix Hauser
Brix&partners
| Brix&partners | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Brix&partners | 10 km |
|
21006 | Christian Broeng Brandt | | DEN | 21,1 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 21,1 km |
|
10012 | Christian Guldberg Hasseriis | | DEN | 10 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10 km |
|
5015 | Christian Hoyer
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 5 km |
|
21033 | Christian Laursen | | DEN | 5 km |
|
|
5016 | Christophe Miolane
Jyllinge Boxing Teams
| Jyllinge Boxing Teams | DEN | 5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Jyllinge Boxing Teams | 5 km |
|
207 | Clara Hede Nielsen | | DEN | 2 km (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km (0-12 år) |
|