Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
1 | - The Geek Runner -
Team Topo Athletic
| Team Topo Athletic | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Topo Athletic | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
2 | Allan bjørn Hansen | | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 09:00 | Marathon |
|
3 | Allan Jepsen | | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
4 | anja stewen
Fredericia løbeklub
| Fredericia løbeklub | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Fredericia løbeklub | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
5 | Anne Vibeke Kragelund
Vejle IF
| Vejle IF | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Vejle IF | Kl 09:00 | Marathon |
|
6 | Benni Andersen
Varde Løbemotion
| Varde Løbemotion | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Varde Løbemotion | Kl 09:00 | Marathon |
|
7 | Bent Jensen
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
8 | Bente Balle | | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 09:00 | Marathon |
|
9 | Betina Nielsen
De tossede tøser
| De tossede tøser | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
De tossede tøser | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
10 | Birgitte Cramon | | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
11 | Birthe Grooss
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
12 | Bo Kollemorten
HPM Dirtypaws, Kolding
| HPM Dirtypaws, Kolding | DEN | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
HPM Dirtypaws, Kolding | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
13 | Brian Arnsbæk
TOPO Runner
| TOPO Runner | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
TOPO Runner | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
14 | Brian Larsen
Nose Runners
| Nose Runners | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Nose Runners | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
15 | Christian Eliasen | | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 09:00 | Marathon |
|
16 | Christian Erlandsen
DHK/SGI Løb
| DHK/SGI Løb | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
DHK/SGI Løb | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
17 | Christian Syversen
Klub 100 Marathon Danmark / Team Topo
| Klub 100 Marathon Danmark / Tea. | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Klub 100 Marathon Danmark / Tea. | Kl 09:00 | Marathon |
|
18 | Christina Frandsen
Dhk
| Dhk | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Dhk | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
19 | Claus Andersen
Sgi løb
| Sgi løb | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sgi løb | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
20 | Claus Gandløse
Sober Runner DK
| Sober Runner DK | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Sober Runner DK | Kl 09:00 | Marathon |
|
21 | Ditte Søgaard
Forty & Dirty
| Forty & Dirty | DEN | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Forty & Dirty | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
22 | Dorte Hansen
Tranbjerg Løber
| Tranbjerg Løber | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Tranbjerg Løber | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
23 | Dorte Poulsen | | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
24 | Dorthe Jensen
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
25 | Dorthe Roslev | | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 09:00 | Marathon |
|
26 | Erik Grooss
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
27 | Eva Schultz
DHK
| DHK | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
DHK | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
28 | Flemming Eriksen
DHK
| DHK | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
DHK | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
29 | Frank Jensen
Everyday Runners Kolding
| Everyday Runners Kolding | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Everyday Runners Kolding | Kl 09:00 | Marathon |
|
30 | Gitte Dahl Gravesen
SGI
| SGI | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SGI | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
31 | Gitte Jensen
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
32 | Gitte Kiilerich
The Green Runners, Silkeborg OK Trail
| The Green Runners, Silkeborg OK. | DEN | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
The Green Runners, Silkeborg OK. | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
33 | Gitte Paulsen
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
34 | Gongyao Yan
Dhk
| Dhk | CHN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Dhk | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
35 | Hanne Elisabeth Winkler
Blåbjerg løbeklub
| Blåbjerg løbeklub | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Blåbjerg løbeklub | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
36 | Hanne Grethe Christoffersen
Fredericia Løbeklub
| Fredericia Løbeklub | DEN | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Fredericia Løbeklub | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
37 | Hardy Hoegh
Kolding Motion
| Kolding Motion | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Kolding Motion | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
38 | Heine Worm
Kolding Motion
| Kolding Motion | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Kolding Motion | Kl 09:00 | Marathon |
|
39 | Helle Asaa | | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
40 | Helle Stockfisch
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
42 | Henning Thisgaard
Nymindegab idrætsforening
| Nymindegab idrætsforening | UKE | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Nymindegab idrætsforening | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
41 | Henning Thisgaard | | DEN | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
43 | Henriette Andersen
FREDERICIA LØBEKLUB
| FREDERICIA LØBEKLUB | DEN | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
FREDERICIA LØBEKLUB | Kl 09:00 | 21,1 Km 1/2 Marathon Walk |
|
44 | Henrik Bærnholdt | | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 09:00 | Marathon |
|
45 | Henrik Bo Jensen
SGI
| SGI | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
SGI | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
46 | Henrik Fosgerau
ActivePet.dk
| ActivePet.dk | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
ActivePet.dk | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
47 | Henrik Gravesen
Bluemountain MTB
| Bluemountain MTB | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Bluemountain MTB | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
48 | Henrik Sødequist
Kolding Motion
| Kolding Motion | DEN | Kl 09:00 | Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Kolding Motion | Kl 09:00 | Marathon |
|
49 | Jan Allan Sørensen | | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
50 | Jan Vestergård Pedersen
Varde Park Løb
| Varde Park Løb | DEN | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Varde Park Løb | Kl 10:00 | 21,1 km 1/2 Marathon |
|