Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Starttidspunkt | Distance |
2154-5 | Deltager 5
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3
| A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | A. Enggaard A/S | 20:16:54 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | 20:16:54 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2154-4 | Jacob Johannes Jensen
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3
| A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | A. Enggaard A/S | 19:47:40 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | 19:47:40 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2154-3 | Jens Peter
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3
| A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | A. Enggaard A/S | 19:20:58 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | 19:20:58 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2154-2 | Alexander Skiffard
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3
| A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | A. Enggaard A/S | 18:56:42 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | 18:56:42 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2154-1 | Isabella Vinther Larsen
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3
| A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | A. Enggaard A/S | 18:30:30 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Stafet Hold 3 | 18:30:30 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
7435-5 | Jesper J
A. Enggaard A/S Walk Hold 2
| A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7435-4 | Søren S
A. Enggaard A/S Walk Hold 2
| A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7435-3 | Dennis Christensen
A. Enggaard A/S Walk Hold 2
| A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7435-2 | Mette Toft Kristensen
A. Enggaard A/S Walk Hold 2
| A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7435-1 | Peter Mogensen
A. Enggaard A/S Walk Hold 2
| A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7434-5 | Egle Eismontaite
A. Enggaard A/S Walk Hold 1
| A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7434-4 | Jan Madsen
A. Enggaard A/S Walk Hold 1
| A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7434-3 | Mette Hauerslev Bastrup
A. Enggaard A/S Walk Hold 1
| A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7434-2 | Elise Pinstrup
A. Enggaard A/S Walk Hold 1
| A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7434-1 | Heidi Thybo
A. Enggaard A/S Walk Hold 1
| A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | A. Enggaard A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
A. Enggaard A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
1601-5 | Frederik Bendsen Mortensen
Uddannelse, læring og ledelse
| Uddannelse, læring og ledelse | Region Nordjylland | 20:30:12 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Uddannelse, læring og ledelse | 20:30:12 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1601-4 | Christine Batsberg
Uddannelse, læring og ledelse
| Uddannelse, læring og ledelse | Region Nordjylland | 20:00:12 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Uddannelse, læring og ledelse | 20:00:12 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1601-3 | Simon Kildahl Lauritsen
Uddannelse, læring og ledelse
| Uddannelse, læring og ledelse | Region Nordjylland | 19:31:21 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Uddannelse, læring og ledelse | 19:31:21 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1601-2 | Jonas Thimm Jensbye
Uddannelse, læring og ledelse
| Uddannelse, læring og ledelse | Region Nordjylland | 19:01:40 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Uddannelse, læring og ledelse | 19:01:40 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1601-1 | Andreas Bjørndahl Toft Pedersen
Uddannelse, læring og ledelse
| Uddannelse, læring og ledelse | Region Nordjylland | 18:30:06 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Uddannelse, læring og ledelse | 18:30:06 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1304-5 | xx
ATP Stafet - Barsel
| ATP Stafet - Barsel | ATP | 18:29:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Barsel | 18:29:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1304-4 | Peter Jarl Christensen
ATP Stafet - Barsel
| ATP Stafet - Barsel | ATP | 18:29:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Barsel | 18:29:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1304-3 | Morten Randrup
ATP Stafet - Barsel
| ATP Stafet - Barsel | ATP | 18:29:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Barsel | 18:29:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1304-2 | Katja Andersen
ATP Stafet - Barsel
| ATP Stafet - Barsel | ATP | 19:04:08 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Barsel | 19:04:08 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1304-1 | Mette Bro
ATP Stafet - Barsel
| ATP Stafet - Barsel | ATP | 18:30:37 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Barsel | 18:30:37 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1303-5 | Mathias Lundgreen Jensen
ATP Stafet - Studiegæld | ATP Stafet - Studiegæld | ATP | 20:50:45 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Studiegæld | 20:50:45 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1303-4 | Michael Brun Hejlesen
ATP Stafet - Studiegæld | ATP Stafet - Studiegæld | ATP | 20:18:45 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Studiegæld | 20:18:45 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1303-3 | Bettina Overbeck
ATP Stafet - Studiegæld | ATP Stafet - Studiegæld | ATP | 19:45:23 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Studiegæld | 19:45:23 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1303-2 | Jane Blirup Mortensen
ATP Stafet - Studiegæld | ATP Stafet - Studiegæld | ATP | 19:04:09 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Studiegæld | 19:04:09 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1303-1 | Mike Grecca
ATP Stafet - Studiegæld | ATP Stafet - Studiegæld | ATP | 18:30:30 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Studiegæld | 18:30:30 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1302-5 | xx
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber
| ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1302-4 | xx
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber
| ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1302-3 | Xenia Mikkelsen
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber
| ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1302-2 | Maria Møller
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber
| ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1302-1 | Heidi Lynge
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber
| ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - Bolig 2 - Vi løber | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1301-5 | Jonas K. Pedersen
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | ATP | 20:35:15 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | 20:35:15 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1301-4 | Maria Nielsen
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | ATP | 20:00:21 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | 20:00:21 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1301-3 | Peter Karlborg
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | ATP | 19:28:12 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | 19:28:12 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1301-2 | Team M&M's
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | ATP | 18:56:29 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | 18:56:29 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1301-1 | Morten Thomsen
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | ATP | 18:30:13 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 2. | 18:30:13 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1300-5 | Sofie Juhl
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | ATP | 20:49:42 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | 20:49:42 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1300-4 | Jane Kristensen
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | ATP | 20:17:02 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | 20:17:02 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1300-3 | Ulla E. Hurup
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | ATP | 19:38:48 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | 19:38:48 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1300-2 | Janni Engbjerg
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | ATP | 19:01:02 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | 19:01:02 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1300-1 | Mette B. Reckweg
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1.
| ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | ATP | 18:30:31 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - LG/LFM Løb hold 1. | 18:30:31 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1299-5 | Line Høeg Hansen
ATP Stafet - De sprøde genberegnere ( Bolig 3)
| ATP Stafet - De sprøde genbereg. | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - De sprøde genbereg. | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1299-4 | Pia Grecca
ATP Stafet - De sprøde genberegnere ( Bolig 3)
| ATP Stafet - De sprøde genbereg. | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - De sprøde genbereg. | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1299-3 | Emilie Studsbjerg
ATP Stafet - De sprøde genberegnere ( Bolig 3)
| ATP Stafet - De sprøde genbereg. | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - De sprøde genbereg. | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1299-2 | Claus Mynderup Christensen
ATP Stafet - De sprøde genberegnere ( Bolig 3)
| ATP Stafet - De sprøde genbereg. | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - De sprøde genbereg. | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1299-1 | Majbritt Vestergaard
ATP Stafet - De sprøde genberegnere ( Bolig 3)
| ATP Stafet - De sprøde genbereg. | ATP | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATP Stafet - De sprøde genbereg. | 18:30:00 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|