Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Starttidspunkt | Distance |
141-5 | Julie Rafn Abildgaard
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 4
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 20:35:40 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 20:35:40 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
141-4 | Thomas Holland Krogh
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 4
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 20:06:14 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 20:06:14 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
141-3 | Kristoffer Brix Andersson
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 4
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 19:34:43 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 19:34:43 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
141-2 | Tue Bønnelykke Christensen
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 4
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 19:01:41 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 19:01:41 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
141-1 | Ulrikka Sletten
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 4
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
140-5 | Sofia Aldenryd
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 3
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 20:29:13 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 20:29:13 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
140-4 | Lars Pilgaard
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 3
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 19:55:59 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 19:55:59 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
140-3 | Susanne Nielsen
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 3
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 19:27:38 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 19:27:38 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
140-2 | Anders Stryhn
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 3
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:59:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:59:05 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
140-1 | Jacob Hansen
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Stafet Hold 3
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:06 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:06 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
5124-5 | Anne Arba
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 2
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5124-4 | Helle Elsberg
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 2
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5124-3 | Lise Christiansen
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 2
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5124-2 | Maria Kusk
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 2
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5124-1 | Sophia Ziemlewska
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 2
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5123-5 | Charlotte Vestrup
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 1
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5123-4 | Helle Dueholm
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 1
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5123-3 | Anne Berg
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 1
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5123-2 | Lasse Jungberg
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 1
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5123-1 | Hans Svenstrup
Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering Walk Hold 1
| Styrelsen for Arbejdsmarked og . | Styrelsen for Arbejdsmarked og Rekruttering | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Styrelsen for Arbejdsmarked og . | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1078-5 | Mads Krogh Ørtved
Brønderslev Kommune Stafet Hold 3
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 20:28:06 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 20:28:06 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1078-4 | Steven Hansen
Brønderslev Kommune Stafet Hold 3
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 20:03:45 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 20:03:45 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1078-3 | Benn Erik Grav
Brønderslev Kommune Stafet Hold 3
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 19:26:07 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 19:26:07 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1078-2 | Steven Hansen
Brønderslev Kommune Stafet Hold 3
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 19:01:25 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 19:01:25 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1078-1 | Hans Jørgen Reinhardt Madsen
Brønderslev Kommune Stafet Hold 3
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 18:30:39 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 18:30:39 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1077-5 | Jakob Hassingboe
Brønderslev Kommune Stafet Hold 2
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 20:50:37 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 20:50:37 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1077-4 | Line Damkjær Vorup
Brønderslev Kommune Stafet Hold 2
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 20:14:12 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 20:14:12 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1077-3 | Mikael Christensen
Brønderslev Kommune Stafet Hold 2
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 19:39:12 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 19:39:12 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1077-2 | Mikael Christensen
Brønderslev Kommune Stafet Hold 2
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 19:05:47 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 19:05:47 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1077-1 | Peter Spøer
Brønderslev Kommune Stafet Hold 2
| Brønderslev Kommune Stafet Hold. | Brønderslev Kommune | 18:30:40 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Stafet Hold. | 18:30:40 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
6329-5 | Matilde Skjoldager
Brønderslev Kommune Walk Hold 1
| Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | Brønderslev Kommune | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6329-4 | Marianne Møller Hansen
Brønderslev Kommune Walk Hold 1
| Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | Brønderslev Kommune | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6329-3 | Keld Koustrup Sørensen
Brønderslev Kommune Walk Hold 1
| Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | Brønderslev Kommune | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6329-2 | Dorte Katrine Andersen Løth
Brønderslev Kommune Walk Hold 1
| Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | Brønderslev Kommune | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6329-1 | Hanne Kehlet
Brønderslev Kommune Walk Hold 1
| Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | Brønderslev Kommune | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Brønderslev Kommune Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
1857-5 | Andreas Bang Svendsen
Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke | 20:21:04 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke Stafet | 20:21:04 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1857-4 | Anders Glud Rasmussen
Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke | 19:56:45 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke Stafet | 19:56:45 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1857-3 | Martin L. Hansen
Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke | 19:24:02 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke Stafet | 19:24:02 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1857-2 | Kim Løystrup Jensen
Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke | 18:57:41 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke Stafet | 18:57:41 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1857-1 | Laurits Bruun
Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke Stafet | Friis & Moltke | 18:30:03 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke Stafet | 18:30:03 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
7167-5 | Deltager 5
Friis & Moltke - Walk
| Friis & Moltke - Walk | Friis & Moltke | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke - Walk | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7167-4 | Marianne Rask Pedersen
Friis & Moltke - Walk
| Friis & Moltke - Walk | Friis & Moltke | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke - Walk | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7167-3 | Lene Gregersen
Friis & Moltke - Walk
| Friis & Moltke - Walk | Friis & Moltke | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke - Walk | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7167-2 | Kristina Møller Hansen
Friis & Moltke - Walk
| Friis & Moltke - Walk | Friis & Moltke | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke - Walk | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7167-1 | Birger Nürnberg
Friis & Moltke - Walk
| Friis & Moltke - Walk | Friis & Moltke | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Friis & Moltke - Walk | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
1856-5 | Søren Herold Poulsen
Digitalisering og IT - Hold 8
| Digitalisering og IT - Hold 8 | Digitalisering og IT - Region Nordjylland | 20:16:47 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Digitalisering og IT - Hold 8 | 20:16:47 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1856-4 | Peter Moesgaard Grønkjær
Digitalisering og IT - Hold 8
| Digitalisering og IT - Hold 8 | Digitalisering og IT - Region Nordjylland | 19:50:07 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Digitalisering og IT - Hold 8 | 19:50:07 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1856-3 | Maja Thrane Mouritsen
Digitalisering og IT - Hold 8
| Digitalisering og IT - Hold 8 | Digitalisering og IT - Region Nordjylland | 19:20:15 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Digitalisering og IT - Hold 8 | 19:20:15 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1856-2 | Elena Selmar Pedersen
Digitalisering og IT - Hold 8
| Digitalisering og IT - Hold 8 | Digitalisering og IT - Region Nordjylland | 18:52:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Digitalisering og IT - Hold 8 | 18:52:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1856-1 | Malthe Bilgram Jensen
Digitalisering og IT - Hold 8
| Digitalisering og IT - Hold 8 | Digitalisering og IT - Region Nordjylland | 18:30:07 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Digitalisering og IT - Hold 8 | 18:30:07 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|