Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Starttidspunkt | Distance |
5270-5 | Heidi
Øjenafdelingen Walk Hold 1
| Øjenafdelingen Walk Hold 1 | Øjenafdelingen | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Øjenafdelingen Walk Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5270-4 | Chen
Øjenafdelingen Walk Hold 1
| Øjenafdelingen Walk Hold 1 | Øjenafdelingen | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Øjenafdelingen Walk Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5270-3 | Mette
Øjenafdelingen Walk Hold 1
| Øjenafdelingen Walk Hold 1 | Øjenafdelingen | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Øjenafdelingen Walk Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5270-2 | Ingrid
Øjenafdelingen Walk Hold 1
| Øjenafdelingen Walk Hold 1 | Øjenafdelingen | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Øjenafdelingen Walk Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
5270-1 | Ninna
Øjenafdelingen Walk Hold 1
| Øjenafdelingen Walk Hold 1 | Øjenafdelingen | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Øjenafdelingen Walk Hold 1 | 18:30:00 | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
2372-5 | Kenn Knudsen
Worcestershire | Worcestershire | Forsvaret | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Worcestershire | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2372-4 | Kenn Knudsen
Worcestershire | Worcestershire | Forsvaret | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Worcestershire | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2372-3 | Lasse Kreiner
Worcestershire | Worcestershire | Forsvaret | 19:35:59 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Worcestershire | 19:35:59 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2372-2 | Jan Bjerre
Worcestershire | Worcestershire | Forsvaret | 19:05:02 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Worcestershire | 19:05:02 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2372-1 | Jan Bjerre
Worcestershire | Worcestershire | Forsvaret | 18:30:47 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Worcestershire | 18:30:47 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2371-5 | Merete Petersen
Bearnaise
| Bearnaise | Forsvaret | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bearnaise | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2371-4 | Charlotte Line
Bearnaise
| Bearnaise | Forsvaret | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bearnaise | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2371-3 | Preben Kreiner
Bearnaise
| Bearnaise | Forsvaret | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bearnaise | 18:29:57 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2371-2 | Sidse Friis
Bearnaise
| Bearnaise | Forsvaret | 19:09:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bearnaise | 19:09:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2371-1 | Thomas Pedersen
Bearnaise
| Bearnaise | Forsvaret | 18:30:48 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bearnaise | 18:30:48 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1145-5 | Jakob Mygind
Nordomatic Stafet
| Nordomatic Stafet | Nordomatic | 20:56:42 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Stafet | 20:56:42 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1145-4 | Nicolai Horsholt
Nordomatic Stafet
| Nordomatic Stafet | Nordomatic | 20:23:24 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Stafet | 20:23:24 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1145-3 | Peter Dalgaard
Nordomatic Stafet
| Nordomatic Stafet | Nordomatic | 19:55:35 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Stafet | 19:55:35 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1145-2 | Rasmus Bøggild
Nordomatic Stafet
| Nordomatic Stafet | Nordomatic | 19:16:43 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Stafet | 19:16:43 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1145-1 | Peter Rasmussen
Nordomatic Stafet
| Nordomatic Stafet | Nordomatic | 18:30:17 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Stafet | 18:30:17 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
6382-5 | Mikael Kristensen
Nordomatic Walk
| Nordomatic Walk | Nordomatic | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Walk | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6382-4 | Jonas Egholm
Nordomatic Walk
| Nordomatic Walk | Nordomatic | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Walk | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6382-3 | Frank Thomsen
Nordomatic Walk
| Nordomatic Walk | Nordomatic | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Walk | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6382-2 | Christoffer Ruby
Nordomatic Walk
| Nordomatic Walk | Nordomatic | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Walk | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6382-1 | Ulrik Kirketerp
Nordomatic Walk
| Nordomatic Walk | Nordomatic | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nordomatic Walk | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
1940-5 | Participant 5
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet Team 1
| Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | Kirurgisk Klinik Aalborg | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1940-4 | Karoline Brag
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet Team 1
| Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | Kirurgisk Klinik Aalborg | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1940-3 | Lone Tingleff
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet Team 1
| Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | Kirurgisk Klinik Aalborg | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1940-2 | Tina Lund Leunbach
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet Team 1
| Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | Kirurgisk Klinik Aalborg | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1940-1 | Jonathan Leunbach
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet Team 1
| Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | Kirurgisk Klinik Aalborg | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Kirurgisk Klinik Aalborg Stafet. | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
7604-5 | Louise Nielsen
Team Pind & Co.
| Team Pind & Co. | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Team Pind & Co. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7604-4 | Nicolaj Ritter
Team Pind & Co.
| Team Pind & Co. | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Team Pind & Co. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7604-3 | Jonas Adelssparre
Team Pind & Co.
| Team Pind & Co. | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Team Pind & Co. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7604-2 | Lars Christensen
Team Pind & Co.
| Team Pind & Co. | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Team Pind & Co. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7604-1 | Rasmus Christensen
Team Pind & Co.
| Team Pind & Co. | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Team Pind & Co. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7238-5 | Hannah Hagensen
Scanel International A/S Walk Hold 4 - 1
| Scanel International A/S Walk H. | Scanel International A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Scanel International A/S Walk H. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7238-4 | Rasmus Bundgaard-Nielsen
Scanel International A/S Walk Hold 4 - 1
| Scanel International A/S Walk H. | Scanel International A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Scanel International A/S Walk H. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7238-3 | Michael Sørensen
Scanel International A/S Walk Hold 4 - 1
| Scanel International A/S Walk H. | Scanel International A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Scanel International A/S Walk H. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7238-2 | Magnus Røge
Scanel International A/S Walk Hold 4 - 1
| Scanel International A/S Walk H. | Scanel International A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Scanel International A/S Walk H. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7238-1 | Daniel Jørgensen
Scanel International A/S Walk Hold 4 - 1
| Scanel International A/S Walk H. | Scanel International A/S | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Scanel International A/S Walk H. | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
256-5 | Bo A
Nørresundby gymnasium og HF Stafet Hold 4 - 1
| Nørresundby gymnasium og HF Sta. | Nørresundby gymnasium og HF | 20:13:53 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nørresundby gymnasium og HF Sta. | 20:13:53 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
256-4 | Sandra H
Nørresundby gymnasium og HF Stafet Hold 4 - 1
| Nørresundby gymnasium og HF Sta. | Nørresundby gymnasium og HF | 19:49:52 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nørresundby gymnasium og HF Sta. | 19:49:52 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
256-3 | Mai M
Nørresundby gymnasium og HF Stafet Hold 4 - 1
| Nørresundby gymnasium og HF Sta. | Nørresundby gymnasium og HF | 19:20:29 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nørresundby gymnasium og HF Sta. | 19:20:29 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
256-2 | Malene K
Nørresundby gymnasium og HF Stafet Hold 4 - 1
| Nørresundby gymnasium og HF Sta. | Nørresundby gymnasium og HF | 18:56:33 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nørresundby gymnasium og HF Sta. | 18:56:33 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
256-1 | Anders H
Nørresundby gymnasium og HF Stafet Hold 4 - 1
| Nørresundby gymnasium og HF Sta. | Nørresundby gymnasium og HF | 18:30:11 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Nørresundby gymnasium og HF Sta. | 18:30:11 | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
7603-5 | Bo Nielsen
ATW-A4
| ATW-A4 | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATW-A4 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7603-4 | Morten Brix Mikkelsen
ATW-A4
| ATW-A4 | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATW-A4 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7603-3 | Peter Dalby Kristensen
ATW-A4
| ATW-A4 | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATW-A4 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7603-2 | Jimmi Damgaard Riise Nielsen
ATW-A4
| ATW-A4 | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATW-A4 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
7603-1 | Lena Dyrvig Johannesen
ATW-A4
| ATW-A4 | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
ATW-A4 | 18:30:00 | Torsdag 5 KM Walk - Torsdag |
|