Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Starttidspunkt | Distance |
1152-5 | Jon Kjærgaard
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 3
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 20:24:03 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 20:24:03 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1152-4 | Anne Lakmann
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 3
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 19:49:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 19:49:54 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1152-3 | Berit Lynderup
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 3
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 19:20:43 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 19:20:43 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1152-2 | Camilla Kristensen
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 3
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 18:53:03 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 18:53:03 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1152-1 | Søren Eriksen
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 3
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 18:30:15 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 18:30:15 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1151-5 | Ann Hjorth
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 2
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 20:34:47 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 20:34:47 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1151-4 | Susanne Villumsen
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 2
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 19:58:35 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 19:58:35 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1151-3 | Søren Holm
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 2
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 19:28:52 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 19:28:52 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1151-2 | Pernille Nedertorp
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 2
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 18:50:43 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 18:50:43 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1151-1 | Emil Crone
Bjerregrav Friskole Stafet Hold 2
| Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | Bjerregrav Friskole | 18:30:15 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Stafet Hold. | 18:30:15 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
6386-5 | Deltager 5
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1
| Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | Bjerregrav Friskole | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6386-4 | Hanne Vestergaard
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1
| Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | Bjerregrav Friskole | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6386-3 | Lone Brodersen
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1
| Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | Bjerregrav Friskole | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6386-2 | Kirsten Vad
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1
| Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | Bjerregrav Friskole | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6386-1 | Ditte Nielsen
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1
| Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | Bjerregrav Friskole | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Bjerregrav Friskole Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
1150-5 | Mikkel H. Hansen
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3
| L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | L-ENGINEERING A/S | 20:18:46 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | 20:18:46 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1150-4 | Mette K. Hørsholt
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3
| L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | L-ENGINEERING A/S | 19:44:57 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | 19:44:57 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1150-3 | Martin T. Arentsen
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3
| L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | L-ENGINEERING A/S | 19:21:24 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | 19:21:24 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1150-2 | Kaleb N. Christensen
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3
| L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | L-ENGINEERING A/S | 18:56:20 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | 18:56:20 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1150-1 | Andreas Chr. Lund
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3
| L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:10 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Stafet Hold 3 | 18:30:10 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
6385-5 | Deltager 5
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6385-4 | John Andersen
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6385-3 | Allan Jensen
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6385-2 | Kim Nielsen
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6385-1 | Line E. Kristensen
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 2 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6384-5 | Deltager 5
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6384-4 | Rene R. Starup
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6384-3 | Amalie F. Christiansen
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6384-2 | Gert Sørensen
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
6384-1 | Daniel H. Thomsen
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1
| L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | L-ENGINEERING A/S | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
L-ENGINEERING A/S Walk Hold 1 | 18:30:00 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2377-5 | Runa Isager
Alt godt fra havet | Alt godt fra havet | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Alt godt fra havet | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2377-4 | Lior Ganer
Alt godt fra havet | Alt godt fra havet | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Alt godt fra havet | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2377-3 | David Torres
Alt godt fra havet | Alt godt fra havet | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Alt godt fra havet | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2377-2 | Claus Bluhme
Alt godt fra havet | Alt godt fra havet | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Alt godt fra havet | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2377-1 | Line Darré
Alt godt fra havet | Alt godt fra havet | Forsvaret | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Alt godt fra havet | 18:30:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1943-5 | Rasmus Rasmus
Vesterkæret skole Stafet Hold 1
| Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | Vesterkæret skole | 20:18:37 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | 20:18:37 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1943-4 | Frederik Cramer
Vesterkæret skole Stafet Hold 1
| Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | Vesterkæret skole | 19:46:08 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | 19:46:08 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1943-3 | Kasper Cramer
Vesterkæret skole Stafet Hold 1
| Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | Vesterkæret skole | 19:22:07 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | 19:22:07 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1943-2 | Charlotte Børglum
Vesterkæret skole Stafet Hold 1
| Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | Vesterkæret skole | 18:59:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | 18:59:00 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
1943-1 | Trine Brogaard
Vesterkæret skole Stafet Hold 1
| Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | Vesterkæret skole | 18:30:21 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
Vesterkæret skole Stafet Hold 1 | 18:30:21 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2376-5 | Kim Thorsen
FRS REGN Stafet Hold 2
| FRS REGN Stafet Hold 2 | Forsvaret | 20:22:09 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 2 | 20:22:09 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2376-4 | Jacob Offersgaard
FRS REGN Stafet Hold 2
| FRS REGN Stafet Hold 2 | Forsvaret | 19:55:09 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 2 | 19:55:09 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2376-3 | Laura Johansen
FRS REGN Stafet Hold 2
| FRS REGN Stafet Hold 2 | Forsvaret | 19:26:35 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 2 | 19:26:35 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2376-2 | Rikke Lundberg
FRS REGN Stafet Hold 2
| FRS REGN Stafet Hold 2 | Forsvaret | 18:53:34 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 2 | 18:53:34 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2376-1 | Tina Leifsgård
FRS REGN Stafet Hold 2
| FRS REGN Stafet Hold 2 | Forsvaret | 18:30:04 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 2 | 18:30:04 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2375-5 | Mathias Enevoldsen
FRS REGN Stafet Hold 1
| FRS REGN Stafet Hold 1 | Forsvaret | 20:25:36 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 1 | 20:25:36 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2375-4 | Torben Andersen
FRS REGN Stafet Hold 1
| FRS REGN Stafet Hold 1 | Forsvaret | 19:59:27 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 1 | 19:59:27 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2375-3 | Mette Rubæk
FRS REGN Stafet Hold 1
| FRS REGN Stafet Hold 1 | Forsvaret | 19:26:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 1 | 19:26:44 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2375-2 | Stine Bakurowitz
FRS REGN Stafet Hold 1
| FRS REGN Stafet Hold 1 | Forsvaret | 18:55:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 1 | 18:55:18 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
2375-1 | Jes Skovbjerg
FRS REGN Stafet Hold 1
| FRS REGN Stafet Hold 1 | Forsvaret | 18:30:04 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Starttidspunkt | Distance |
FRS REGN Stafet Hold 1 | 18:30:04 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|