Bibno. | Participant | Chip code | Club/Company | Distance |
80 | Frands Lund
Sorø Bicycle Club
| SV-80437 | Sorø Bicycle ClubSorø Bicycle Club | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
SV-80437 | Sorø Bicycle Club | H40 |
|
87 | Johnni Junker Nielsen
Hareskov Cykelklub
| PF-37132 | Hareskov CykelklubHareskov Cykelklub | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
PF-37132 | Hareskov Cykelklub | H40 |
|
45 | Mona Graversen Eckeroth
Give Cykelklub
| PL-36030 | Give CykelklubGive Cykelklub | Dame elite (DA, DB, U23P, U19P) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
PL-36030 | Give Cykelklub | Dame elite (DA, DB, U23P, U19P) |
|
235 | Viktor Hjerl Hebsgaard
Arbejdernes Bicycle Club København
| 00-00420 | Arbejdernes Bicycle Club Københ.Arbejdernes Bicycle . | U11 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00420 | Arbejdernes Bicycle Club Københ. | U11 |
|
95 | Thomas Hebsgaard
Arbejdernes Bicycle Club København
| TX-01418 | Arbejdernes Bicycle Club Københ.Arbejdernes Bicycle . | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TX-01418 | Arbejdernes Bicycle Club Københ. | H40 |
|
222 | Johan Felix Nørager
Cykleklubben Fix Rødovre
| XXXXXX | Cykleklubben Fix RødovreCykleklubben Fix Rød. | U13 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
XXXXXX | Cykleklubben Fix Rødovre | U13 |
|
133 | Karsten Arnfeldt Olsen
Fredericia Cycle Club
| GH-17742 | Fredericia Cycle ClubFredericia Cycle Clu. | H60 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
GH-17742 | Fredericia Cycle Club | H60 |
|
11 | Kenni Gentilino Martinelli
SCC - Skrænten Cyclecross Club
| SH-32116 | SCC - Skrænten Cyclecross ClubSCC - Skrænten Cycle. | Herre elite (A, B) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
SH-32116 | SCC - Skrænten Cyclecross Club | Herre elite (A, B) |
|
153 | Asger Bak Jepsen
Ordrup Cykle Club
| KX-07996 | Ordrup Cykle ClubOrdrup Cykle Club | U17 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
KX-07996 | Ordrup Cykle Club | U17 |
|
145 | Per Jess
Arbejdernes Bicycle Club København
| KN-32505 | Arbejdernes Bicycle Club Københ.Arbejdernes Bicycle . | H70 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
KN-32505 | Arbejdernes Bicycle Club Københ. | H70 |
|
175 | Niels Melgaard MUNK | 00-00175 | | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00175 | - | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
178 | Luna Ennemark Høiriis
Solbjerg IF MTB
| CT-12576 | Solbjerg IF MTBSolbjerg IF MTB | U17P |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
CT-12576 | Solbjerg IF MTB | U17P |
|
221 | Kalle Ennemark Høiriis
Solbjerg IF MTB
| GV-27099 | Solbjerg IF MTBSolbjerg IF MTB | U13 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
GV-27099 | Solbjerg IF MTB | U13 |
|
106 | Thor Mårtensson
Cykling Odense
| TC-74843 | Cykling OdenseCykling Odense | H50 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TC-74843 | Cykling Odense | H50 |
|
190 | Eigil Mårtensson
Cykling Odense
| KZ-40803 | Cykling OdenseCykling Odense | U15 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
KZ-40803 | Cykling Odense | U15 |
|
61 | Albert Withen Philipsen
Canyon CLLCTV
| 00-00344 | Canyon CLLCTVCanyon CLLCTV | U19 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00344 | Canyon CLLCTV | U19 |
|
147 | Michael Brems Nicolajsen
Aarhus MTB
| TP-06879 | Aarhus MTBAarhus MTB | H70 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TP-06879 | Aarhus MTB | H70 |
|
137 | Peter Andersen
MTB Randers
| PL-54245 | MTB RandersMTB Randers | H60 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
PL-54245 | MTB Randers | H60 |
|
58 | Peter Øxenberg Hansen
Odder Cykel Klub
| GV-15163 | Odder Cykel KlubOdder Cykel Klub | U19 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
GV-15163 | Odder Cykel Klub | U19 |
|
78 | Allan Jensen
Aarhus MTB
| LV-04680 | Aarhus MTBAarhus MTB | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
LV-04680 | Aarhus MTB | H40 |
|
196 | Storm Banke
Cykling Odense
| LK-40167 | Cykling OdenseCykling Odense | U15 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
LK-40167 | Cykling Odense | U15 |
|
233 | Vilbert Banke
Cykling Odense
| TC-65790 | Cykling OdenseCykling Odense | U11 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TC-65790 | Cykling Odense | U11 |
|
162 | Johan Eltoft
Skovlyst MTB
| 00-00331 | Skovlyst MTBSkovlyst MTB | U17 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00331 | Skovlyst MTB | U17 |
|
237 | Anton Sundberg Lind
Holte MTB Klub
| 00-00325 | Holte MTB KlubHolte MTB Klub | U11 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00325 | Holte MTB Klub | U11 |
|
101 | Christian Oldenborg
Ordrup Cykle Club
| NC-06015 | Ordrup Cykle ClubOrdrup Cykle Club | H50 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
NC-06015 | Ordrup Cykle Club | H50 |
|
193 | Emil Ingemann Petersen
Cykleklubben Fix Rødovre
| LZ-22558 | Cykleklubben Fix RødovreCykleklubben Fix Rød. | U15 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
LZ-22558 | Cykleklubben Fix Rødovre | U15 |
|
69 | Mads Schulz Jørgensen
Tscherning Cycling Academy
| TT-41568 | Tscherning Cycling AcademyTscherning Cycling A. | U19 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TT-41568 | Tscherning Cycling Academy | U19 |
|
204 | Viggo Fredsted Andersen
Cykleklubben Fix Rødovre
| TK-88494 | Cykleklubben Fix RødovreCykleklubben Fix Rød. | U15 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TK-88494 | Cykleklubben Fix Rødovre | U15 |
|
49 | Josefine Huitfeldt
Cycling Club Hillerød (CC Hillerød)
| KP-85069 | Cycling Club Hillerød (CC Hille.Cycling Club Hillerø. | Dame elite (DA, DB, U23P, U19P) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
KP-85069 | Cycling Club Hillerød (CC Hille. | Dame elite (DA, DB, U23P, U19P) |
|
26 | Frederik Andersen
SCC - Skrænten Cyclecross Club
| LP-65884 | SCC - Skrænten Cyclecross ClubSCC - Skrænten Cycle. | Herre elite (A, B) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
LP-65884 | SCC - Skrænten Cyclecross Club | Herre elite (A, B) |
|
79 | Jacob Lindsel
SCC - Skrænten Cyclecross Club
| GT-26067 | SCC - Skrænten Cyclecross ClubSCC - Skrænten Cycle. | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
GT-26067 | SCC - Skrænten Cyclecross Club | H40 |
|
152 | Oskar Koudal
Skovlyst MTB
| TK-93281 | Skovlyst MTBSkovlyst MTB | U17 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TK-93281 | Skovlyst MTB | U17 |
|
134 | Peter Vestergaard
Aarhus MTB
| TK-50563 | Aarhus MTBAarhus MTB | H60 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TK-50563 | Aarhus MTB | H60 |
|
15 | Alexander Engels Ryming
Arbejdernes Bicycle Club København
| CT-30406 | Arbejdernes Bicycle Club Københ.Arbejdernes Bicycle . | Herre elite (A, B) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
CT-30406 | Arbejdernes Bicycle Club Københ. | Herre elite (A, B) |
|
183 | Angelo Dobbs
DBC
| 00-00183 | DBCDBC | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00183 | DBC | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
176 | Katrine Frederiksen
Holstebro Cycleclub af 1960
| TW-79893 | Holstebro Cycleclub af 1960Holstebro Cycleclub . | U17P |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TW-79893 | Holstebro Cycleclub af 1960 | U17P |
|
192 | Jesper Mørkøv
Mseven.cc
| 00-00192 | Mseven.ccMseven.cc | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00192 | Mseven.cc | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
25 | Angelo Jonas Anaru Jensen Dobbs
DBC Ballerup
| KS-82128 | DBC BallerupDBC Ballerup | Herre elite (A, B) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
KS-82128 | DBC Ballerup | Herre elite (A, B) |
|
160 | Jonathan Hindø Nielsen
Ordrup Cykle Club
| TV-60442 | Ordrup Cykle ClubOrdrup Cykle Club | U17 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
TV-60442 | Ordrup Cykle Club | U17 |
|
182 | Jeppe Lund
Mud’n’Race
| 00-00182 | Mud’n’RaceMud’n’Race | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00182 | Mud’n’Race | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
228 | Lykke Philipsen
MTB Randers
| LG-68475 | MTB RandersMTB Randers | U13P |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
LG-68475 | MTB Randers | U13P |
|
179 | Lærke Philipsen
MTB Randers
| FN-06336 | MTB RandersMTB Randers | U17P |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
FN-06336 | MTB Randers | U17P |
|
100 | Morten Christensen
Sorø Bicycle Club
| PX-83842 | Sorø Bicycle ClubSorø Bicycle Club | H50 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
PX-83842 | Sorø Bicycle Club | H50 |
|
173 | Sebastian Kærgaard
HCC
| 00-00172 | HCCHCC | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00172 | HCC | Danish Open - motionsklasse (m/k) |
|
65 | Emil Nymand Nielsen
Holte MTB Klub
| 00-00337 | Holte MTB KlubHolte MTB Klub | U19 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00337 | Holte MTB Klub | U19 |
|
85 | Thomas Holdorf
Aarhus MTB
| NF-95041 | Aarhus MTBAarhus MTB | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
NF-95041 | Aarhus MTB | H40 |
|
86 | Martin Krøyer
Nørrebro Cykleklub
| SF-25070 | Nørrebro CykleklubNørrebro Cykleklub | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
SF-25070 | Nørrebro Cykleklub | H40 |
|
71 | Mikkel Lose
Holte MTB Klub
| 00-00347 | Holte MTB KlubHolte MTB Klub | U19 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00347 | Holte MTB Klub | U19 |
|
83 | Tommy Nielsen Moberg
Sydkystens Cycling
| 00-00350 | Sydkystens CyclingSydkystens Cycling | H40 |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00350 | Sydkystens Cycling | H40 |
|
50 | Cathrine Grage
Sydkystens Cycling
| 00-00351 | Sydkystens CyclingSydkystens Cycling | Dame elite (DA, DB, U23P, U19P) |
|
Chip code | Club/Company | Distance |
00-00351 | Sydkystens Cycling | Dame elite (DA, DB, U23P, U19P) |
|