Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
201 | Kim Kristensen | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
163 | Klaus Christensen | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
276 | Klaus Mejlholm | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
239 | Kunar Petersen | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
155 | Lærke Dissing Andersen | (K) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
251 | Lars Severinsen | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig (eMTB) | |
257 | Lasse Stidsborg | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
268 | Lasse Weis-Fogh | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
231 | Leif W. Olsen | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
219 | Line Mygdam | (K) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
217 | Loke Munkholm | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
229 | Lone Øhlenschlæger | (K) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
166 | Lucas Dahlquist Strunge | (M) Junior (15-18) | 75min + omgangen færdig | |
186 | Lucas Maysfelt Jensen | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
277 | Lucca Bennetzen | (M) Junior (15-18) | 75min + omgangen færdig | |
172 | Mads Græsdal | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
190 | Mads Juul | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
191 | Magnus Juul | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
212 | Malene Maysfelt | (K) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
274 | Malte Lassen | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
221 | Malthe Nedergaard Petersen | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
243 | Malthe Risbjerg | (M) Ungdom (10-14) | 75min + omgangen færdig | |
179 | Martin Heltborg Jensen | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
181 | Martin Hjorth | (M) Junior (15-18) | 75min + omgangen færdig | |
194 | martin kloster | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
208 | Martin Lynderup | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
233 | Martin Pape | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
216 | Martin Tofteby Mortensen | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
213 | Mathias Møller Jørgensen | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
258 | Mathias Tangaa-Møller | (M) Junior (15-18) | 75min + omgangen færdig | |
220 | Mette Mygdam | (K) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
159 | Mette Sofie Bønneland Maysfelt | (K) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
281 | Michael Fyllgraf Godiksen | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
192 | Michael Ker | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
207 | Michael Lund | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
210 | Michael Lyngholm | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
271 | Michael Stidsborg | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
222 | Mikkel Nedergaard Petersen | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
263 | Morten Torp Nielsen | (M) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig | |
171 | Nicolaj Göttsche | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
272 | Nicolaj Tronsgård | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
195 | Niels Koch | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
230 | Niels Kristian Oien | (M) Master+ (60+) | 75min + omgangen færdig | |
214 | Nikolaj Møller Jørgensen | (M) Senior (19-39) | 75min + omgangen færdig | |
256 | Oliver Stendahl | (M) Ungdom (10-14) | 60min + omgangen færdig (forbeholdt U15) | |
250 | Oskar Rønn | (M) Junior (15-18) | 75min + omgangen færdig | |
199 | Paw Kragh | (M) Junior (15-18) | 75min + omgangen færdig | |
202 | Peder lindmark Kristensen | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig | |
153 | Per Abildgaard | (M) Master (50-59) | 75min + omgangen færdig (eMTB) | |
205 | Pernille Laugesen | (K) Senior+ (40-49) | 75min + omgangen færdig (eMTB) |