Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
2436-5 | Jonas Bach
TV 2 Playbois
| TV 2 Playbois | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Playbois | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2436-4 | Jonas Bach
TV 2 Playbois
| TV 2 Playbois | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Playbois | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2436-3 | Casper Runge
TV 2 Playbois
| TV 2 Playbois | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Playbois | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2436-2 | Bjørn Skjøtt
TV 2 Playbois
| TV 2 Playbois | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Playbois | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2436-1 | Simon Svane
TV 2 Playbois
| TV 2 Playbois | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Playbois | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2435-5 | Thomas Duerlund Christensen
TV 2-nadoes
| TV 2-nadoes | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-nadoes | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2435-4 | Christina Hundahl
TV 2-nadoes
| TV 2-nadoes | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-nadoes | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2435-3 | Peter Rickie Vinther Nielsen
TV 2-nadoes
| TV 2-nadoes | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-nadoes | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2435-2 | Mikkel Klit Nielsen
TV 2-nadoes
| TV 2-nadoes | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-nadoes | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2435-1 | Ahmad Murid
TV 2-nadoes
| TV 2-nadoes | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-nadoes | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2434-5 | Ida Hornsleth Eshøj
P & C Rockets
| P & C Rockets | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
P & C Rockets | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2434-4 | Marina van den Brekel Kulmbak
P & C Rockets
| P & C Rockets | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
P & C Rockets | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2434-3 | Britt Nøhr
P & C Rockets
| P & C Rockets | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
P & C Rockets | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2434-2 | Lars Novrup
P & C Rockets
| P & C Rockets | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
P & C Rockets | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2434-1 | Lene Møller Andersen
P & C Rockets
| P & C Rockets | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
P & C Rockets | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2433-5 | Christian Sass Nedergaard
Digital Workspace Mix
| Digital Workspace Mix | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Digital Workspace Mix | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2433-4 | Ann-Dorthe Elkjær Nancke
Digital Workspace Mix
| Digital Workspace Mix | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Digital Workspace Mix | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2433-3 | Thomas Ditlevsen
Digital Workspace Mix
| Digital Workspace Mix | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Digital Workspace Mix | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2433-2 | Tenna Gaarde Falkenby
Digital Workspace Mix
| Digital Workspace Mix | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Digital Workspace Mix | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2433-1 | Mette Bøgevald Birkholm
Digital Workspace Mix
| Digital Workspace Mix | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Digital Workspace Mix | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2432-5 | Stine Pedersen
TV 2 Stafet Hold 2
| TV 2 Stafet Hold 2 | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Stafet Hold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2432-4 | Stine Pedersen
TV 2 Stafet Hold 2
| TV 2 Stafet Hold 2 | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Stafet Hold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2432-3 | Jannik Bjørn Løkke
TV 2 Stafet Hold 2
| TV 2 Stafet Hold 2 | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Stafet Hold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2432-2 | Jan Frederik Poulsen
TV 2 Stafet Hold 2
| TV 2 Stafet Hold 2 | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Stafet Hold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2432-1 | Kåre Munksgaard
TV 2 Stafet Hold 2
| TV 2 Stafet Hold 2 | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Stafet Hold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2431-5 | Lise Bæksgaard Christoffersen
TV 2-talt langsomme
| TV 2-talt langsomme | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-talt langsomme | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2431-4 | Kathrine Langvand
TV 2-talt langsomme
| TV 2-talt langsomme | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-talt langsomme | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2431-3 | Camilla Astrup Daniel Larsen
TV 2-talt langsomme
| TV 2-talt langsomme | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-talt langsomme | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2431-2 | Rasmus Holst Nielsen
TV 2-talt langsomme
| TV 2-talt langsomme | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-talt langsomme | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2431-1 | Trine Pejtersen
TV 2-talt langsomme
| TV 2-talt langsomme | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2-talt langsomme | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2430-5 | Morten Stagaard
Hurra for Jura
| Hurra for Jura | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Hurra for Jura | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2430-4 | Tine Schou Laursen
Hurra for Jura
| Hurra for Jura | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Hurra for Jura | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2430-3 | Pernille Stærke
Hurra for Jura
| Hurra for Jura | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Hurra for Jura | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2430-2 | Mikkel Fromholt Viggers
Hurra for Jura
| Hurra for Jura | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Hurra for Jura | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2430-1 | Mikkel Ploug Madsen
Hurra for Jura
| Hurra for Jura | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Hurra for Jura | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2429-5 | Søren Færløv
TV 2 Players
| TV 2 Players | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Players | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2429-4 | Stefano Bodini
TV 2 Players
| TV 2 Players | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Players | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2429-3 | Bruno Domazet Østergaard
TV 2 Players
| TV 2 Players | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Players | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2429-2 | Kristian Høybye
TV 2 Players
| TV 2 Players | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Players | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2429-1 | Jesper Minor Melholt
TV 2 Players
| TV 2 Players | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
TV 2 Players | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2428-5 | Brian Demant
Blandede bolcher
| Blandede bolcher | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Blandede bolcher | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2428-4 | Ida Brundt Larsen
Blandede bolcher
| Blandede bolcher | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Blandede bolcher | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2428-3 | Line Mandrup Dahl
Blandede bolcher
| Blandede bolcher | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Blandede bolcher | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2428-2 | Morten Zinck
Blandede bolcher
| Blandede bolcher | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Blandede bolcher | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2428-1 | Lars Wittchen Sørensen
Blandede bolcher
| Blandede bolcher | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Blandede bolcher | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2427-5 | Patrick Bo Hansen
Team AA
| Team AA | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team AA | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2427-4 | Anders Bossen
Team AA
| Team AA | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team AA | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2427-3 | Kamilla Nydal
Team AA
| Team AA | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team AA | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2427-2 | Mathias Leonardou Sarris
Team AA
| Team AA | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team AA | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2427-1 | Oliver Tofte Rasmussen
Team AA
| Team AA | TV 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Team AA | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|