Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
3348-5 | Julie B 5
Øjenafdeling E - Optosserne (gå-hold 1)
| Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3348-4 | Michelle 4
Øjenafdeling E - Optosserne (gå-hold 1)
| Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3348-3 | Camilla 3
Øjenafdeling E - Optosserne (gå-hold 1)
| Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3348-2 | Mathias 2
Øjenafdeling E - Optosserne (gå-hold 1)
| Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3348-1 | Henrik 1
Øjenafdeling E - Optosserne (gå-hold 1)
| Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | OUH | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Optosserne (gå. | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2334-5 | Signe 5
Øjenafdeling E - Løbehold 3
| Øjenafdeling E - Løbehold 3 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 3 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2334-4 | Søren 4
Øjenafdeling E - Løbehold 3
| Øjenafdeling E - Løbehold 3 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 3 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2334-3 | Sofie 3
Øjenafdeling E - Løbehold 3
| Øjenafdeling E - Løbehold 3 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 3 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2334-2 | Maria 2
Øjenafdeling E - Løbehold 3
| Øjenafdeling E - Løbehold 3 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 3 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2334-1 | Camilla 1
Øjenafdeling E - Løbehold 3
| Øjenafdeling E - Løbehold 3 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 3 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2333-5 | Bjarke 5
Øjenafdeling E - Løbehold 2
| Øjenafdeling E - Løbehold 2 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2333-4 | Lone C 4
Øjenafdeling E - Løbehold 2
| Øjenafdeling E - Løbehold 2 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2333-3 | Anders 3
Øjenafdeling E - Løbehold 2
| Øjenafdeling E - Løbehold 2 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2333-2 | Daniel 2
Øjenafdeling E - Løbehold 2
| Øjenafdeling E - Løbehold 2 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2333-1 | Maiken 1
Øjenafdeling E - Løbehold 2
| Øjenafdeling E - Løbehold 2 | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Løbehold 2 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2332-5 | Benjamin 5
Øjenafdeling E - Flyvende forsker (Løbehold 1)
| Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2332-4 | Frederik 4
Øjenafdeling E - Flyvende forsker (Løbehold 1)
| Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2332-3 | Frederik 3
Øjenafdeling E - Flyvende forsker (Løbehold 1)
| Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2332-2 | Søren 2
Øjenafdeling E - Flyvende forsker (Løbehold 1)
| Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2332-1 | Simon 1
Øjenafdeling E - Flyvende forsker (Løbehold 1)
| Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | OUH | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Øjenafdeling E - Flyvende forsk. | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
1419-5 | Deltager 5
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset
| Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1419-4 | Deltager 4
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset
| Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1419-3 | Deltager 3
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset
| Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1419-2 | Birgitte Holm
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset
| Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1419-1 | Laila Andersen
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset
| Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Klubhuset | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1418-5 | Annette Junker
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget
| Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1418-4 | Ole Junker
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget
| Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1418-3 | Susanne Jensen
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget
| Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1418-2 | Hans Jensen
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget
| Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
1418-1 | Jane Schmidt
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget
| Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Anlægget | Tirsdag 5 KM Walk - Tirsdag |
|
437-5 | Lasse Banke
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg
| Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
437-4 | Sonni Sandå
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg
| Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
437-3 | Sonni Sandå
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg
| Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
437-2 | Michael Balsborg
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg
| Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
437-1 | Susanne Pedersen
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg
| Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Skydebjerg | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
436-5 | Peder Strømler
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlod
| Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
436-4 | Henrik Holm
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlod
| Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
436-3 | Henrik Holm
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlod
| Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
436-2 | Jan Knudsen
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlod
| Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
436-1 | Inge Thorup
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlod
| Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Tårup Udlo. | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
435-5 | Maria Hybel
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led
| Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
435-4 | Maria Hybel
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led
| Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
435-3 | Lene Hansen
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led
| Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
435-2 | Kristen Banke
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led
| Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
435-1 | Simon Petersen
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led
| Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Røde Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
434-5 | Martin Juhl
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led
| Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
434-4 | Peter Hougaard Nielsen
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led
| Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
434-3 | Anne Hansen
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led
| Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
434-2 | Jan Hansen
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led
| Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
434-1 | Nancy Andreasen
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led
| Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Aarup Løbeklub | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|
Hold | Distance |
Aarup Løbeklub, Hold Hvide Led | Tirsdag 5 x 5 KM Stafet - Tirsdag |
|