Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
2297-5 | Frederik Gerskov Larsen
DHøllerne
| DHøllerne | Orifarm Group A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
DHøllerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2297-4 | Bjartur Vinther Kjærbo
DHøllerne
| DHøllerne | Orifarm Group A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
DHøllerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2297-3 | Jens Christian Simonsen
DHøllerne
| DHøllerne | Orifarm Group A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
DHøllerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2297-2 | Jonatan Bo Larsen
DHøllerne
| DHøllerne | Orifarm Group A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
DHøllerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2297-1 | Søren Slott Sørensen
DHøllerne
| DHøllerne | Orifarm Group A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
DHøllerne | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
3068-5 | Mette Sandison
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1
| Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3068-4 | Rie Larsen
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1
| Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3068-3 | Ingrid Nielsen
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1
| Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3068-2 | Annette Jensen
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1
| Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3068-1 | Lizette Dalsgaard
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1
| Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Walk Hold 4 - 1 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3067-5 | Ukendt Ukendt
Daloon A/S Gå Hold 3
| Daloon A/S Gå Hold 3 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Gå Hold 3 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3067-4 | Karsten Damgaard
Daloon A/S Gå Hold 3
| Daloon A/S Gå Hold 3 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Gå Hold 3 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3067-3 | Ulrick Holck
Daloon A/S Gå Hold 3
| Daloon A/S Gå Hold 3 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Gå Hold 3 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3067-2 | Lone Illemann
Daloon A/S Gå Hold 3
| Daloon A/S Gå Hold 3 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Gå Hold 3 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
3067-1 | Silje Illemann
Daloon A/S Gå Hold 3
| Daloon A/S Gå Hold 3 | Daloon A/S | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Gå Hold 3 | Onsdag 5 KM Walk - Onsdag |
|
2058-5 | Marius Illemann
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb
| Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2058-4 | Jan Hagen
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb
| Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2058-3 | Morten Nielsen
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb
| Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2058-2 | Ramo Ramadanovic
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb
| Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2058-1 | Kittaya Chaengsawang
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb
| Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 2 løb | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2057-5 | Stephan Bergmann
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1
| Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2057-4 | Lars Andersen
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1
| Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2057-3 | Anders Christensen
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1
| Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2057-2 | Henrik Steffensen
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1
| Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
2057-1 | Steen Nielsen
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1
| Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Daloon A/S | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
Hold | Distance |
Daloon A/S Stafet Hold 1 - 1 | Onsdag 5 x 5 KM Stafet - Onsdag |
|
4260-5 | Jesper Johansen
Løb - hold 7
| Løb - hold 7 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 7 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4260-4 | Torben Schack
Løb - hold 7
| Løb - hold 7 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 7 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4260-3 | Catrine Jørgensen
Løb - hold 7
| Løb - hold 7 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 7 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4260-2 | Nikolai Simonsen 2
Løb - hold 7
| Løb - hold 7 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 7 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4260-1 | Louisa Liff Rosann Jørgensen
Løb - hold 7
| Løb - hold 7 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 7 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4259-5 | Frederikke Yndigegen
Løb - hold 6
| Løb - hold 6 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 6 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4259-4 | Michael Rose
Løb - hold 6
| Løb - hold 6 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 6 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4259-3 | Stina Larsen
Løb - hold 6
| Løb - hold 6 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 6 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4259-2 | Jonas Brunsvig
Løb - hold 6
| Løb - hold 6 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 6 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4259-1 | Ann-Sofie Dalsgaard
Løb - hold 6
| Løb - hold 6 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 6 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4258-5 | Per Svanborg Poulsen
Løb - hold 5
| Løb - hold 5 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 5 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4258-4 | Nicklas Littau
Løb - hold 5
| Løb - hold 5 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 5 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4258-3 | Emma Mortensen
Løb - hold 5
| Løb - hold 5 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 5 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4258-2 | Klaus Nielsen
Løb - hold 5
| Løb - hold 5 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 5 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4258-1 | Henrik Hansen
Løb - hold 5
| Løb - hold 5 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 5 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4257-5 | Lone Bang
Løb - hold 4
| Løb - hold 4 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 4 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4257-4 | Per Helming
Løb - hold 4
| Løb - hold 4 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 4 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4257-3 | Kurt Bom
Løb - hold 4
| Løb - hold 4 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 4 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4257-2 | Bjørn Dalsgaard
Løb - hold 4
| Løb - hold 4 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 4 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4257-1 | Sven Jensen
Løb - hold 4
| Løb - hold 4 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 4 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4256-5 | Torben Rud
Løb - hold 1
| Løb - hold 1 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4256-4 | Samuel Tousgaard
Løb - hold 1
| Løb - hold 1 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4256-3 | Stefan Larsen
Løb - hold 1
| Løb - hold 1 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4256-2 | Thomas Arp Skov
Løb - hold 1
| Løb - hold 1 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
4256-1 | Karsten Steen
Løb - hold 1
| Løb - hold 1 | Munck Gruppen | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|
Hold | Distance |
Løb - hold 1 | Torsdag 5 x 5 KM Stafet - Torsdag |
|