Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
78 | Alex Koliadko | | UKR | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
17 | Alfrida Kristensen | | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3,5 kilometer |
|
19 | Allan Kristensen
Team Bette Rold
| Team Bette Rold | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bette Rold | 3,5 kilometer |
|
88 | Anders Andreas Christensen | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
182 | Anders Kristian Hilmermann | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
101 | Andreas Bech | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
105 | Anja Odgaard
CKU Himmerland
| CKU Himmerland | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
CKU Himmerland | 5,0 kilometer |
|
79 | Anna Brandt-Pedersen
søndervang
| søndervang | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
søndervang | 5,0 kilometer |
|
72 | Anna-Birthe Kristiansen
Team Vejrholt
| Team Vejrholt | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Vejrholt | 5,0 kilometer |
|
167 | Anne Rye Madsen
Friliv.dk Racers
| Friliv.dk Racers | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Friliv.dk Racers | 10,6 kilometer |
|
55 | Anne Thomsen | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
108 | Anne Voss
Skovløberne Rold
| Skovløberne Rold | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Skovløberne Rold | 5,0 kilometer |
|
94 | Annette Nørgaard | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
178 | Arly Badstue
CKU Himmerland
| CKU Himmerland | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
CKU Himmerland | 10,6 kilometer |
|
16 | Arne Kristensen
Team Bette Rold
| Team Bette Rold | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bette Rold | 3,5 kilometer |
|
109 | Artur Rogocki
Arturo Arturo
| Arturo Arturo | POL | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Arturo Arturo | 5,0 kilometer |
|
21 | Asta Norling | | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3,5 kilometer |
|
176 | Babette B. Thordal-Christensen | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
70 | Bente Guldbæk
ingen
| ingen | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
ingen | 5,0 kilometer |
|
157 | Bettina Beck Jensen | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
152 | Birgitte Borup
Skovløberne Rold
| Skovløberne Rold | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Skovløberne Rold | 10,6 kilometer |
|
98 | Birthe Woldum Nielsen
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 5,0 kilometer |
|
68 | Britta Lund Dalgaard | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
164 | Camilla Karstrøm | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
57 | Cecilie Vestergård
Jarl Arden
| Jarl Arden | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Jarl Arden | 5,0 kilometer |
|
58 | Chresten Vestergård | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
161 | Christian Andersen | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
165 | Christian Jensen | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
186 | Christian Mikkelsen
Hr.
| Hr. | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Hr. | 10,6 kilometer |
|
53 | Christian Warming | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
159 | Claus Hallingdal Bloch
Mariager Fjord Ok Trail
| Mariager Fjord Ok Trail | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Mariager Fjord Ok Trail | 10,6 kilometer |
|
151 | Dennis Nielsen | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
92 | Ditte Vejnø Christensen
Team Vejrholt
| Team Vejrholt | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Vejrholt | 5,0 kilometer |
|
76 | Dorte Brandt-Pedersen
Søndervang
| Søndervang | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Søndervang | 5,0 kilometer |
|
65 | Dorte Pindstrup | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
74 | Elias Hägerstrand Winberg | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
10 | Elias Jensen | | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3,5 kilometer |
|
156 | Emil Højbjerg | | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,6 kilometer |
|
3 | Frank Madsen | | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3,5 kilometer |
|
63 | Frederik Madsen | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
80 | Gerner Nielsen | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
73 | Gitta Nielsen | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
91 | Gitte Hansen | | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 5,0 kilometer |
|
99 | Gitte Jørgensen
fjordløberne
| fjordløberne | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
fjordløberne | 5,0 kilometer |
|
13 | Grete Roed | | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 3,5 kilometer |
|
174 | Hans Jørn Christensen
Skovløberne Rold
| Skovløberne Rold | DEN | 10,6 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Skovløberne Rold | 10,6 kilometer |
|
107 | Harriet Fabrin
CKU Himmerland
| CKU Himmerland | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
CKU Himmerland | 5,0 kilometer |
|
18 | Helle Ejstrup
Team Bette Rold
| Team Bette Rold | DEN | 3,5 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Bette Rold | 3,5 kilometer |
|
97 | Helle Jensen
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 5,0 kilometer |
|
96 | Helle Trend Madsen
Fjordløberne
| Fjordløberne | DEN | 5,0 kilometer |
|
Klub/Firma | Distance |
Fjordløberne | 5,0 kilometer |
|