Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Billeder
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Billeder
4 x 2 KM STAFET (THE RELAY)
2 KM SPRINT (THE SPRINT)
4 KM CROSS & TRAIL (THE TOUGHEST)
8 KM CROSS & TRAIL (THE TOUGHEST)
12 KM CROSS & TRAIL (THE TOUGHEST)
10 KM - The WXC19 Race - The Search
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle
70+ år
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
0-19 år
Alle
70+ år
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
0-19 år
Alle
70+ år
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
0-19 år
Alle
70+ år
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
0-19 år
Alle
70+ år
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
0-19 år
Alle
70+ år
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
0-19 år
Alle
70+ år
60-69 år
50-59 år
40-49 år
30-39 år
20-29 år
0-19 år
Søg
Alle lande
0
Australien
Canada
Danmark
England
Eritrea
Finland
Frankrig
Holland
Irland
Island
Italien
Japan
Kenya
Libanon
Luxembourg
Monaco
Nordkorea
Norge
Polen
Rumænien
Schweiz
Spanien
Storbritannien
Sverige
Tyskland
Ukendt land
USA
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Bruttotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
219
7:20
7:21
Aladdin Bouhania
Aladdinstreasure / sportmassør
Aladdinstreasure / sportmassør
DEN
Klub/Firma
Aladdinstreasure / sportmassør
2
246
7:20
7:21
Mukhtar Ibrahim
DEN
Klub/Firma
-
3
113
7:27
7:30
Emil Kynde Bruun
Randers Freja Atletik
Randers Freja Atletik
DEN
Klub/Firma
Randers Freja Atletik
4
355
7:32
7:34
Jonas Albertsen
Simon Jørn Hansen
Simon Jørn Hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn Hansen
5
213
7:36
7:39
Sean Chester
Bratsberg IL
Bratsberg IL
NOR
Klub/Firma
Bratsberg IL
6
192
7:39
7:41
Ethan Fiore
Cambridge Harriers
Cambridge Harriers
GBR
Klub/Firma
Cambridge Harriers
7
268
7:40
7:42
Frederik Fürstenberg
Sparta AM
Sparta AM
DEN
Klub/Firma
Sparta AM
8
150
7:41
7:43
Kent Nørmark
Sparta AM
Sparta AM
DEN
Klub/Firma
Sparta AM
9
354
7:44
7:46
Nikolaj Lange Dons
Simon Jørn Hansen
Simon Jørn Hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn Hansen
10
223
7:46
7:49
Ole Gram Clausen
Sparta
Sparta
DEN
Klub/Firma
Sparta
11
203
7:48
7:50
Oliver Maarup Jørgensen
tri2000
tri2000
DEN
Klub/Firma
tri2000
12
287
7:50
7:53
Alexander Overlund Kristensen
Esbjerg Atletik og Motion
Esbjerg Atletik og Motion
DEN
Klub/Firma
Esbjerg Atletik og Motion
13
353
7:53
7:55
Sebastian Bergman
Simon Jørn Hansen
Simon Jørn Hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn Hansen
14
358
7:55
7:58
Simon Worsøe Clausen
Simon Jørn Hansen
Simon Jørn Hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn Hansen
15
191
8:22
8:25
Dom Fiore
Cambridge Harriers
Cambridge Harriers
GBR
Klub/Firma
Cambridge Harriers
16
134
8:24
8:26
Adrian Jan Przybysz
SKB Dzik
SKB Dzik
POL
Klub/Firma
SKB Dzik
17
359
8:25
8:26
Stefan Ursea
Simon Jørn hansen
Simon Jørn hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn hansen
18
328
8:28
8:33
Jesper Madsen
Hjelmly Efterskole
Hjelmly Efterskole
DEN
Klub/Firma
Hjelmly Efterskole
19
329
8:39
8:41
Robert Viljoen
Team Candy Factory
Team Candy Factory
GER
Klub/Firma
Team Candy Factory
20
222
8:40
8:42
Mathias Bøgelund
Aalborg AM // CoachD
Aalborg AM // CoachD
DEN
Klub/Firma
Aalborg AM // CoachD
21
135
8:43
8:45
Arturo Camacho
Mexico
Mexico
DEN
Klub/Firma
Mexico
22
106
8:43
8:45
Andy Bucher
Team Cherwell Multisports Oxfordschire
Team Cherwell Multisports Oxfor.
GBR
Klub/Firma
Team Cherwell Multisports Oxfor.
23
351
8:45
8:48
Hans Christian Sørensen
DEN
Klub/Firma
-
24
116
8:45
8:48
Peter Bjørn
Vejen Atletikforening
Vejen Atletikforening
DEN
Klub/Firma
Vejen Atletikforening
25
251
8:48
8:54
Mathias Lauge Laugesen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Klub/Firma
Hjemly Runners High
26
337
8:53
8:57
mårten westberg
Akalla Run
Akalla Run
SWE
Klub/Firma
Akalla Run
27
184
8:56
9:22
Marquis Caldwell
YMR Track Club
YMR Track Club
USA
Klub/Firma
YMR Track Club
28
360
8:58
9:01
Carl da Cunha lassen
Simon Jørn Hansen
Simon Jørn Hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn Hansen
29
339
8:59
9:03
Birk Kotkas
DEN
Klub/Firma
-
30
357
9:01
9:04
Thomas Ekudahl
Simon Jørn Hansen
Simon Jørn Hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn Hansen
31
264
9:02
9:04
Niklas Artaz Villà Paramo
Vejle IF
Vejle IF
DEN
Klub/Firma
Vejle IF
32
341
9:03
9:07
Emil Alexander Steenslev
Sparta Atletik & Motion
Sparta Atletik & Motion
DEN
Klub/Firma
Sparta Atletik & Motion
33
342
9:03
9:10
Weldon Johnson
LetsRun.com
LetsRun.com
USA
Klub/Firma
LetsRun.com
34
253
9:06
9:12
Mads Nørregaard
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Klub/Firma
Hjemly Runners High
35
338
9:30
9:35
Bilal Cadimi
Rinkeby Run
Rinkeby Run
SWE
Klub/Firma
Rinkeby Run
36
168
9:33
9:36
Savio DeSouza
Newmarket Huskies
Newmarket Huskies
CAN
Klub/Firma
Newmarket Huskies
37
169
9:41
9:45
Søren Nielsen
DEN
Klub/Firma
-
38
207
9:41
9:44
Anders Kobæk
DEN
Klub/Firma
-
39
115
9:45
9:48
Oscar Hansen
DEN
Klub/Firma
-
40
333
9:45
9:49
Asmus Brun Stallknecht
LØBEREN
LØBEREN
DEN
Klub/Firma
LØBEREN
41
174
9:45
9:50
Frank Nielsen
DEN
Klub/Firma
-
42
331
9:46
9:51
Claus Brun Stallknecht
LØBEREN
LØBEREN
DEN
Klub/Firma
LØBEREN
43
154
9:47
9:51
Keld Johnsen
Tisvilde Hegn OK
Tisvilde Hegn OK
DEN
Klub/Firma
Tisvilde Hegn OK
44
356
9:50
9:53
Anton Vibield
Simon Jørn Hansen
Simon Jørn Hansen
DEN
Klub/Firma
Simon Jørn Hansen
45
201
9:52
9:55
Emil Kundal
Bagsværd Atletik Club
Bagsværd Atletik Club
DEN
Klub/Firma
Bagsværd Atletik Club
46
295
9:53
9:58
Arron Keane
Copenhagen International School
Copenhagen International School
DEN
Klub/Firma
Copenhagen International School
47
142
9:58
10:03
Kristian Martin Søndergaard
Aarhus 1900 Atletik/Motion
Aarhus 1900 Atletik/Motion
DEN
Klub/Firma
Aarhus 1900 Atletik/Motion
48
105
10:03
10:06
Erik Gunnersen
ØIE 2010/11
ØIE 2010/11
DEN
Klub/Firma
ØIE 2010/11
49
198
10:03
10:07
Peter Vestergaard Eriksen
Tilst løberne
Tilst løberne
DEN
Klub/Firma
Tilst løberne
50
147
10:04
10:15
Gert Søgaard Jakobsen
DEN
Klub/Firma
-
1
2
3
»