Startnr. | Deltager | Land | Startgruppe | Distance |
---|---|---|---|---|
Allan Hansen | 9. heat kl. 10.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Anders Brynildsen | 8. heat kl. 10.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Anita Mikkelsen | 3. heat kl. 10.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Anne Madsen | 13. heat kl. 10.58 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Aske Krabsen | 23. heat kl. 11.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Betina Trabjerg | 5. heat kl. 10.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Bianca Pedersen | 59. heat kl. 14.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Bjarke Sabroe Christiansen | 11. heat kl. 10.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Bjarke Skanse Hinge | 7. heat kl. 10.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Bjørg Boe | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Brian "Beast" Jønsson | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Camilla Lang | 10. heat kl 10.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Carina Christensen | 59. heat kl. 14.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Cecilie Mikkelsen | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Christina Sigtenbjerggaard | 6. heat kl. 10.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Claus Ottow Jensen | 11. heat kl. 10.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Daniel Anker Poulsen | 7. heat kl. 10.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Daniel Knudstorp | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Ea Bech | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Elin Bindner | 3. heat kl. 10.18 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Emelie Frank | 13. heat kl. 10.58 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Emma Elmkjær | 16. heat kl. 11.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Erna Vestergaard | 4. heat kl. 10.22 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Esben Bech | 13. heat kl. 10.58 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Frederik Berg Olsson | 8. heat kl. 10.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Frederikke Stannov | 34. heat kl. 12.22 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Freja Skanse Hinge | 7. heat kl. 10.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
giau trinh | 9. heat kl. 10.42 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Hans Hvidtfeldt | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Hans Peter Jensen | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Henriette Lund Christensen | 4. heat kl. 10.22 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Henrik Hane | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Henrik Purpurhejre | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Hjalte Skanse Hinge | 7. heat kl. 10.34 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Ida Nielsen | 11. heat kl. 10.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Ida Vestergaard | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jacob Nørgaard | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jakob Pedersen | 2. heat kl. 10.14 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jan Erik Olsen | 11. heat kl. 10.50 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jeannette Jalving | 6. heat kl. 10.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jesper Lappedykker | 14. heat kl. 11.02 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Johnny Grau | 12. heat kl. 10.54 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Johnny Nielsen | 4. heat kl. 10.22 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Johnny Pilgaard Vinther | 21. heat kl. 11.30 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jonas Skak Dichmann | Elite heat Kl. 9.30 | ELITE - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jørgen Vendelbo | 5. heat kl. 10.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Jytte Vestergaard | 1. heat kl. 10.10 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Kamilla Andersen | 5. heat kl. 10.26 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Karina Rohde | 10. heat kl 10.46 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) | ||
Kathrine Gurskov Kristensen | 8. heat kl. 10.38 | OPEN - 5 KM (30+ forhindringer) |