Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Distance |
1001 | Abdi Ulad
Kaiser Sport og Ortopædi
| Kaiser Sport og Ortopædi | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Kaiser Sport og Ortopædi | 10,5 km |
|
201 | Agnes Harfeld Vestergaard
Team Vesterfeld
| Team Vesterfeld | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Vesterfeld | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
601 | Aksel Mandrup | | DEN | 6 km |
|
|
202 | Alberte Boldt Madsen | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
602 | Alexander Jespersson | | DEN | 6 km |
|
|
203 | Alfred Pommerenka | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
204 | Alfred Teglskov | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
205 | Alma Harfeld Vestergaard
Team Vesterfeld
| Team Vesterfeld | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Vesterfeld | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
603 | Amos Kristiansen | | DEN | 6 km |
|
|
604 | Anabel Soledad Larsen | | PHI | 6 km |
|
|
2101 | Anders Bentsen | | DEN | ½ maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | ½ maraton |
|
605 | Anders de Richelieu
Fremad Holbæk
| Fremad Holbæk | DEN | 6 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fremad Holbæk | 6 km |
|
1002 | Anders Marschall | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
1003 | Anders Nielsen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
1004 | André Andersen
Odsherred løberne
| Odsherred løberne | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Odsherred løberne | 10,5 km |
|
1100 | Andy Nielsen
Team Netværk Smedegade
| Team Netværk Smedegade | DEN | 10,5 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Netværk Smedegade | 10,5 km gang |
|
680 | Anette Nielsen | | DEN | 6 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 6 km gang |
|
1018 | Anita Kragh Nielsen
Slagelse motionsklub
| Slagelse motionsklub | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Slagelse motionsklub | 10,5 km |
|
1101 | Anja Hjort
Familiehygge med fam. Zankl
| Familiehygge med fam. Zankl | DEN | 10,5 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
Familiehygge med fam. Zankl | 10,5 km gang |
|
250 | Anker Exner Sjöberg | | DEN | 2 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km gang |
|
1005 | Ann Karina Zankl
Slagelse Motionsklub
| Slagelse Motionsklub | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Slagelse Motionsklub | 10,5 km |
|
1102 | Anne Mette Thomsen | | DEN | 10,5 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km gang |
|
206 | Anne Saaby Thiesen | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
1006 | Annette Nielsen
Slagelse Motionsklub
| Slagelse Motionsklub | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Slagelse Motionsklub | 10,5 km |
|
606 | Annika de Richelieu
Fremad Holbæk
| Fremad Holbæk | DEN | 6 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Fremad Holbæk | 6 km |
|
607 | Aries Cayetano | | DEN | 6 km |
|
|
251 | August Mogensen | | DEN | 2 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km gang |
|
207 | Augusta Vincentz | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
208 | Bastian Lind | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
608 | Benny Petersen
..vælg Fødselsår..
| ..vælg Fødselsår.. | DEN | 6 km |
|
Klub/Firma | Distance |
..vælg Fødselsår.. | 6 km |
|
209 | Bertram Lind | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
669 | Betina Blomsterberg Olsen
Slagelse Motionsklub
| Slagelse Motionsklub | DEN | 6 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Slagelse Motionsklub | 6 km |
|
1007 | Birgit Petersen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
1008 | Bjarne Jensen
Slagelse motionsklub
| Slagelse motionsklub | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Slagelse motionsklub | 10,5 km |
|
272 | Bo John Saaby Thiesen | | DEN | 2 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km gang |
|
2122 | Brian Eskildsen | | DEN | ½ maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
- | ½ maraton |
|
252 | Carina Pommerenka | | DEN | 2 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km gang |
|
210 | Carl Jensen | | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
211 | Caroline Klintskov
Slagelse motionsklub
| Slagelse motionsklub | DEN | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
Klub/Firma | Distance |
Slagelse motionsklub | 2 km Børneløb (0-12 år) |
|
1009 | Catja Hamæl
Slagelse Motionsklub
| Slagelse Motionsklub | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Slagelse Motionsklub | 10,5 km |
|
1103 | Charlotte Nielsen | | DEN | 10,5 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km gang |
|
1104 | Charlotte Pedersen | | DEN | 10,5 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km gang |
|
1010 | Charlotte Petersen | | DEN | 10,5 km |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 10,5 km |
|
609 | Charlotte Vedel Aalborg | | UKE | 6 km |
|
|
610 | Chris Harfeld Vestergaard
Team Vesterfeld
| Team Vesterfeld | DEN | 6 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Vesterfeld | 6 km |
|
253 | Christian Sjöberg | | DEN | 2 km gang |
|
Klub/Firma | Distance |
- | 2 km gang |
|
2102 | Christian Svendsen
SMK
| SMK | DEN | ½ maraton |
|
Klub/Firma | Distance |
SMK | ½ maraton |
|
611 | Christina Nielsen | | DEN | 6 km |
|
|
612 | Clara Alberte Noer
Team Vesterfeld
| Team Vesterfeld | DEN | 6 km |
|
Klub/Firma | Distance |
Team Vesterfeld | 6 km |
|
613 | Daniel Olesen | | DEN | 6 km |
|
|